Fotbalista Beckham porazil manželku Viktorii

17. 5. 2002
Fotbalista Beckham porazil manželku Viktorii
David Beckham propadl kouzlu své popularity a rozhodl se, že získá ze své prestiže maximum výhod, které mu nabízí. Společně s internetovým serverem Virgin.net se pokusil překonat dosavadní rekord v zaslaných e-mailových přáních, který ještě donedávna držela jeho manželka Victoria, bývalá členka skupiny Spice Girls.

Fotbalista Beckham porazil manželku Viktorii

David Beckham (27) propadl kouzlu své popularity a rozhodl se, že získá ze své prestiže maximum výhod, které mu nabízí. Společně s internetovým serverem Virgin.net se pokusil překonat dosavadní rekord v zaslaných e-mailových přáních, který ještě donedávna držela jeho manželka Victoria (28), bývalá členka skupiny Spice Girls.

Čísla jasně říkají, že se Beckhamovi jeho pokus s internetovými blahopřáními vydařil. Fotbalista oslavil sedmadvacáté narozeniny letos druhého května a k tomuto dni obdržel neuvěřitelných 4461 emailových zpráv!
S velkým předstihem tak porazil svou manželku Victorii, která v roce 2000 obdržela ke svým šestadvacátinám celkem 2600 e-mailů! Dle britských oficiálních zdrojů je možnou příčinou zvýšeného zájmu Davidových obdivovatelů jeho poměrně čerstvé zranění. V ostrovní říši byla fotbalistova pochroumaná končetina jedním z nejčastěji diskutovaných témat poslední doby, mimo jiné i proto, že se o Beckhamův stav zajímala sama královna Alžběta!
Do Guinnessovy knihy bude Beckahmův rekord v absolutně nejvyšším počtu doručených e-mailů zanesen ještě tento měsíc.
A jaký byl obsah elektronických gratulací? Plných pět procent tvořily vyznání lásky od Davidových fanynek. Mužští odesílatelé hlavně zdůrazňovali Davidovu nepostradatelnost na hřišti. Nechyběly však ani „esemesky“, které mluvily otevřeně o fotbalistově sexuálním apetitu… Jedna dívka například napsala: „Davide, slyšela jsem, že jsi v posteli opravdové, neukojitelné zvíře. Ráda bych ve své posteli milovala takového siláka, jako jsi ty. Vše nejlepší.“

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě pár dní nazpět jste byli výkonní na sto procent a nadřízený si mnul nad vaší prací ruce. Jenže už dnes na sobě cítíte nervozitu a pocit ze špatně odvedené práce. Sice se velice…

Nejčtenější články

Doporučujeme