Fotogalerie: Vojta Kotek v novém seriálu hraje pra-pra-pravnuka Alberta Einsteina!

27. 2. 2020
Už 14. března se na českých obrazovkách objeví seriálová novinka Einstein s podtitulem Případy nesnesitelného génia. Humorný seriál nabídne osm dílů. V hlavních rolích se představí Vojta Kotek a Anna Polívková.

O čem je seriál Einstein?

Einstein je nový krimi seriál s notnou dávkou humoru, kde hlavní hrdina je sexy, chytrý, ale dost často na zabití! Filip Koenig je totiž génius a nejmladší profesor, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky na univerzitě. A především je praprapravnuk Alberta Einsteina. Filip trpí dědičnou Huntingtonovou chorobou, proto žije svůj život naplno, než se z něj stane chodící troska nebo než dokonce umře.

Když se pokusí během jedné lékařské prohlídky ukrást z ordinace léky, aby zpomalil zhoršování svého zdravotního stavu, je zatčen a poslán do vězení. Tam se ale připlete k vyšetřování vraždy a pomalu začne rozplétat složitý případ. Policie pochopí, že by Filip mohl být se svým geniálním uvažováním ku prospěchu. Dostane tak nabídku od šéfa kriminálky, že se může stát konzultantem, nebo si půjde sednout. Filip si vybírá tu první možnost, i když velmi nerad.

Kdo si v seriálu zahrál?

Při vyšetřování zločinů nebude Filip Koenig v podání Vojtěcha Kotka sám. Parťačkou mu bude Lenka v podání Anny Polívkové. Vyšetřovací tým by se neobešel bez forenzní analytičky, tedy Evy Josefíkové. Partu doplní Pavel Zedníček, který přijal roli Ivana, maminku Filipa si pak zahraje Veronika Freimanová. „Hrát s Veronikou je velké potěšení, v roli syna a matky se spolu objevujeme už poněkolikáté. Musím říct, že se s mojí maminkou zná a v něčem mi ji skutečně připomíná. To se pak hraje samo," uvedl Kotek. Seriál startuje v sobotu 14. března na TV Prima.

Podívejte se na trailer k seriálu Einstein:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Berani, nenechte se unést hloupými řečmi kolegů. Na pracovišti se to začíná dost kazit a příští týden to bude ještě horší. O víkendu si proto odpočiňte a obalte se trpělivostí.…

Nejčtenější články

Doporučujeme