Fotosoutěž podpoří léčbu dětí ve FN Motol

9. 6. 2011
Fotosoutěž podpoří léčbu dětí ve FN Motol
Společnost Nikon pořádá i letos fotografickou soutěž s charitativním posláním. Projekt vznikl v roce 2009 a díky svému úspěchu a oblíbenosti se letos dostává již do 3. ročníku. Je určen všem milovníkům fotografování, kteří rádi soutěží a touží po prezentaci svých fotografií v kalendáři nebo na výstavě.

Tématem fotografií 3. ročníku je „Život je velké divadlo“. Projekt dává příležitost fotografům jak amatérským, tak i profesionálům. Celkem 50 semifinálových fotografií vybraných odbornou porotou v čele s panem Stanislavem Pokorným, prezidentem Asociace profesionálních fotografů, bude veřejnosti prezentováno na výstavě v listopadu a prosinci 2011.

Dvanáct vítězných fotografií bude zdobit stránky třetího vydání prestižního Nikon kalendáře 2012, který bude vyroben v limitované sérii 111 ks a bude neprodejný.

Patronem třetího vydání kalendáře se stal Doc. MUDr. Zdeněk Kabelka, přednosta Kliniky ušní, nosní a krční UK 2. LF a FN Motol, který na slavnostním večeru dne 1. listopadu 2011 v Hudebním divadle Karlín kalendář pokřtí. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje organizátor ORL klinice UK 2. LF a FN Motol na podporu kochleárních implantací u dětí.

ČTĚTE TAKÉ:
Orbion: Portál pro cestovatele

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska na vás dnes může číhat na místech, která jsou spojena s obchodem nebo také s cestováním. Žijete-li v manželském vztahu, buďte obezřetnější zejména na návštěvě, kterou jste původně…

Nejčtenější články

Články odjinud