Fototapety: Jaké motivy v jednotlivých místnostech aktuálně letí?

11. 7. 2018 Prezentace klienta
Fototapety: Jaké motivy v jednotlivých místnostech aktuálně letí?
Skvostný interiér vlastního bydlení si přeje mít prakticky každý člověk. Mnohdy se ale pouhou výmalbou a instalací obrazů tento dojem vytvořit nepodaří. Vždyť obrazy už samy o sobě působí poměrně neoriginálním a nedominantním dojmem. Právě z tohoto důvodu se vyplatí vsadit spíše na elegantní fototapety. Těch se dnes dá sehnat takřka neomezené množství. Motivy dokonale padnou do jakékoli části interiéru. Pokud aktuálně tápete a nevíte, který zvolit, jste na správném místě. Podíváme se totiž na nejznámější motivy fototapet mnohem podrobněji. Přesvědčíme vás o vysoké variabilitě volby a také o tom, že za jednotlivé fototapety není nezbytná dát neskutečnou porci peněz.

Obývací pokoj v duchu městského prostředí

Máte rádi ruch velkoměsta? Pokud ano, pak se rozhodně o pohled na industriální prostředí velkého města můžete dívat kdykoli v průběhu dne. Do obývacího pokoje se totiž nesmírně hodí fototapety na stěnu třeba ve dvojbarevném jednoduchém provedení. Skica velkoměsta namalovaná právě pouze černou barvou bez jakýchkoli výplní působí sice na jednu stranu dominantně, nicméně na stranu druhou nevypadá městské prostředí až tolik reálně.

Tím pádem si lze představovat cokoli. Ač celý obrázek vypadá velmi jednoduše, svoji sílu demonstruje ve zcela unikátním zachycení detailů. V kombinaci s jednoduchou a strohou sedací soupravou či hezkým konferenčním stolkem vypadá celek neotřele a originálně.

Akty v ložnici? Proč ne…

Lidské tělo je neskutečně fascinující. Jen si vezměte slavnou Vitruviovu figurínu od Leonarda da Vinciho. Už tento nadčasový umělec se snažil o zachycení proporcí lidského těla. Moderní fototapety na zeď s akty mohou vypadat hezky, ale nikoli nijak extrémně vyzývavě! Optimální je volit lehoučce abstraktně pojaté řešení aktů. Mnohdy postačí jenom jemně rozmazané nahé tělo a nebudete se sami červenat při pohledu na stěnu vaší ložnice.

U aktů je výhodou, že mnohdy postačí vybrat obrázek pouze v černobílé podobě. Ten totiž dokáže často říct mnohem více než barevné pojetí. Někdy v ložnici vypadají perfektně i fototapety s detailním zaměřením na konkrétní část lidského těla. Usínání při pohledu na ně trvá mnohem kratší dobu.

Klepněte pro větší obrázek

Příbor ve velkém přímo do kuchyně

Lámete si hlavu s celkovým vzhledem kuchyně? Už nemusíte, stačí vsadit na fototapety na zeď 3D se zobrazením příborů. Ty jsou zobrazeny v podstatě ve velikosti zdi. Pohled na čelní stěnu kuchyně tak bude přinejmenším stylový. Podíváte se na lžíci, naběračku, lžíci, vidličku a mnohé jiné kuchyňské nástroje, jež máme nedílně spjaté s konzumováním nejrůznějších potravin. Tuto fototapetu není problém volit třeba i na velkou stěnu, jelikož vytvoří dojem útulnosti a jedinečnosti. Barvy příborů jsou poměrně veselé, takže se v kuchyni nebudete cítit nijak stísněně a nepříjemně.

Koupelna ve znamení vodního živlu

Voda v mnoha podobách fascinovala lidstvo odnepaměti. Nejmodernější provedení zachycení tohoto živlu ale doslova a do písmene bere dech. Především detailní pohledy na vodní hladinu působí naprosto skvěle. Vybírat je možné fototapety skupenství vody ve spoustě podob. Tradičně se jedná o detail kapky vody. Na mnohé působí jako jakýsi symbol života. Jinak se hodně prosazují fototapety zobrazující vodní hladinu v mnoha stavech. Výbornou volbou pro koupelny, které mají mít opravdový drive, jsou rozbouřené hladiny větších vodních ploch. Výborné jsou detaily pohledy na dno konkrétního vodního rezervoáru.

Cvičíte? Vytvořte si malé fitness centrum

Klepněte pro větší obrázek

Jestliže milujete pohyb spojený s pohledem na kontury lidského těla, není problém zachytit na fototapetu třeba postavu při pohybové aktivitě. Proč třeba nezvolit u fototapety na zeď vlastní foto při cvičení? Inspirovat se sami sebou klidně můžete. Třeba si pohledem na cvičení připomenete, že byste mohli opět začít. Zdravý životní styl k současné době nedílně patří a mnozí lidé se jej snaží co možná nejvíce propagovat. Obrazy s fitness tematikou mohou být třeba i černobílé. Vypadají nadměrně energicky a vyzařují sílu.

Témata článku:   

Horoskopy

S jistým členem rodiny máte jen samé problémy, a proto se na domácí půdě moc nezdržujete. Uděláte jen to nejnutnější a vrháte se do světa veselí a zábavy. Třeba to rodinného příslušníka…

Nejčtenější články

Doporučujeme