Freddie, Elton, Ricky: Kteří slavní muži opustili své partnerky kvůli milenci?

28. 2. 2019
Vyrovnat se s odlišnou sexuální orientací stojí hodně úsilí a odvahy. Své o tom vědí i slavní homosexuální muži, kteří v minulosti dokonce uzavřeli manželství se ženou. Někteří proto, že si ještě nebyli jisti svojí náklonností k mužům, jiní zase, aby uklidnili své fanynky. Kteří to byli?

Ricky Martin

Ricky Martin se ke své homosexuální orientaci přiznal v roce 2010 na svých webových stránkách. „Jsem velmi hrdý na to, že mohu říct, že jsem šťastný homosexuál. Je pro mě požehnání být tím, kdo jsem,“ uvedl zpěvák. Byl to šok pro mnoho jeho fanynek, ne však pro jeho dlouholetou přítelkyni modelku a moderátorku Rebeccu de Alba.

„Měl jsem ženu, která byla úžasná. Bohužel už spolu nemluvíme, ale byla skvělá. Byla silná a věděla o mně. Věděla, že jsem gay a přesto se mnou byla.“ Během let, kdy Ricky randil s ženami i muži, potkal svoji životní lásku Jwana Yosefa, kterého si v roce 2018 vzal. Pár spolu vychovává dvojčata, která Rickymu v roce 2008 porodila náhradní matka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, blízcí mají dojem, že si berete všechno osobně. Problémy řešte chytře a nevyhýbejte se radikálním variantám. Nejdůležitější je připustit si, proč obtíže vznikají. Jak z vás…