Frühlingová píše novou knihu o tajemstvích žen

5. 3. 2010
Frühlingová píše novou knihu o tajemstvích žen
Modelka a zpěvačka Iva Frühlingová (27) se opět vrhla na psaní. Její první kniha ze světa modelingu se stala doslova bestsellerem, a tak se Iva rozhodla, že napíše další, tentokrát plnou příběhů z ženského prostředí. Bude stejně úspěšná?

"Byla jsem velmi překvapená, že se má první kniha vyprodala tak rychle. Nečekala jsem to," svěřila se Frühlingová Korzu.

Proto chce napsat další. "Tentokrát bude ze světa žen. Myslím, že tohle téma je aktuální. Navíc jsem sama holka, kterou baví povídat si s kamarádkami, a všechny naše příběhy bych ráda do té knihy promítla. Jsem si jistá, že minimálně ženské pohlaví kniha bude určitě bavit," tvrdí přesvědčeně autorka.

Rovnou ale vyvrací, že by si hrála na nějakou poradkyni ve vztazích. Knihu píše pro pobavení, a tak by ji čtenářky měly brát.

"Nebudou tam žádné rady. Protože ani já ani nikdo jiný nemůže nikomu radit. Budou to příběhy, které si povídáme s holkami u kafe, co slyšíte všude kolem," vysvětluje.

Vzhledem k tomu, že je ženou několika povolání, zatím prý stoprocentně neví, kdy vyjde. (tato slovní vazba je špatně, není z ní jasné, že jde o knihu, logika to sice dává pochopit, ale stylisticky je to chyba)

"Nejdříve ji musím dopsat. Do toho mám ještě kapelu NO PAN!C a jsem šéfredaktorkou internetového časopisu, kde dělám rozhovory a píši články. Mám toho teď moc. S knížkou si tedy dávám na čas," uzavírá rodačka z Litvínova.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je negativní konstelaci s Merkurem, tudíž vládnou v rodině neklidné chvilky. I tak jste ve stresu kvůli pracovním povinnostem a neumíte se s aktuální situací poprat. Jeden člen…