Fyzické doteky, které muži milují, i když nejde o sex. Nezapomínejte na ně

Fyzické doteky, které muži milují, i když nejde o sex. Nezapomínejte na ně

Schválně se zamyslete: Dotýkáte se někdy svého partnera jen tak bezděčně, bez jakéhokoliv záměru, prostě proto, že mu chcete naznačit svoji lásku? Pět mužů nám přiznalo, jaké doteky jim od žen dělají dobře, aniž by v nich vyvolávaly erotické choutky.

ŠIMON: Objetí zezadu

Mám rád takové to objetí zezadu, kdy ke mně žena přijde, přitiskne se celým tělem k mým zádům a ruce obtočí kolem mého těla. Mám pocit, jako by říkala: „Na, tady máš trochu lásky, kterou nemusíš oplácet.“ Popravdě, v této poloze ani není možné objetí oplatit. Je prostě čistě jen pro vás, abyste mohli přijmout lásku, aniž byste na oplátku něco museli dávat.

MARCEL: Masáž krku

Mám hrozně rád, když s partnerkou jedeme autem a zatímco já řídím, ona mi začne lehce konečky prstů projíždět vlasy a jemně mi masíruje krk zezadu. Je to strašně příjemné a zároveň v tom necítím žádný erotický záměr, protože se musím soustředit na řízení. Nikdy jsem si o tento způsob rozmazlování neříkal, partnerka to dělá sama od sebe a spontánně, o to víc to oceňuji.

PATRIK: Škrábání zad

S manželkou jsme spolu dlouhých osmnáct let. Moje žena nikdy příliš na intimnosti a doteky nebyla a po tak dlouhé době jsou takové momenty ještě víc vzácné. Ale jednu věc, kterou mám opravdu rád, dělá celé ty roky poměrně často. Ví, jak nemám rád mytí nádobí, ale snažím se jí tím pomáhat, aby všechny domácí práce nebyly jen na ní. Když se toho ujmu, většinou ke mně přijde a prostě mě přitom škrábe na zádech. Hotové blaho!

FILIP: Mnutí uší

Když mi partnerka mne uši, je to pro mě nepopsatelně slastný pocit. V mém životě byla bohužel jen jedna, která to dělala, ani nevím, jak na to přišla. Do té doby by mě nenapadlo něco takového chtít a vůbec jsem netušil, jak moc to ocením. Když mi mnula uši, vyvolalo to ve mně ten nejzvláštnější pocit euforie, jaký jsem kdy zažil.

ZDENĚK: Tlukot srdce

Mám kamarádku, která je o dost vyšší než já. Když mi je smutno a ona mě obejme, mám těžko definovatelný pocit jakéhosi bezpečí. Navíc moje hlava při tomto objetí skončí na její hrudi, takže slyším tlukot jejího srdce. Je to pro mě uklidňující a pomáhá mi to vzpamatovat se, když zažiji něco špatného.

Doporučujeme

Články odjinud