Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 12. 10. 2018 | 21:43
Mata69 12. 6. 2017 | 07:58

A souhlasím s Farah, kde je nějaká zmínka o tom, kde by mámě řekla, že jí dělá ze života peklo? Nikde...jen tichá, zákopová válka...

Mata69 12. 6. 2017 | 07:57

Proboha tak snad nějakou dobu spolu chodili, plánovali svatbu, ona ho upozorňovala na to, že matka jí dělá peklo a pak stačí jedna její návštěva, pomluvy od ní a od sbalí kufry jo? Tak ten za to fakt asi nestál. No a matinka je fakt regulerní magor - normální matka totiž chce pro své dítě to nejlepší ne? Aby bylo v životě šťastné a spokojené...A tahle? Úplně se od ní odstřihnout. Měla to udělat dávno.

BlankasKubíčkem 11. 6. 2017 | 21:11

farah.farah: To jste mi vzala z pusy - pokud taková matka skutečně existuje, tak je nemocná a potřebovala by psychiatra.

farah.farah 11. 6. 2017 | 20:15

No pokud jí chlap opustí jen kvůli pomluvě a odmítne zapojit mozek proč asi broboha budoucí tchýně mu toto chodí vykládat, tak to nebyl zrovna zralý jedinec.A jinak slečna by po to snad už měla definitivně pochopit, že je třeba matku ze života odříznout. BTW v celém tom článku mi chybí jakákoli zmínka, že by si kdy o tom s matkou promluvila....kdyby jí sprdla už u předchozích vztahů mohla se máti zastydět a třeba by j došlo, že to co dělá je za hranicí, ale jelikož jí dcera tu hranici nikdy nevytyčila nemůže se divit, že ji máti neustále překračuje. Jinak je ale můj dojem že matka trpí už nějakou formou duševní poruchy či narušené psychiky, tohle je zcela mimo normální jednání.

LencaV 11. 6. 2017 | 20:12

Já vím, že matky-psychpatky existují. Jedné mojí kamarádce pred nekolika lety přála k narozeninam, aby zdechla... Přitom kamarádka je skutečně moc hodný člověk.

Rambíša 11. 6. 2017 | 15:13

Gábina je asi padlá na hlavu: dávno měla na takovouto máti hodit placku,nic jí neříkat,nedat adresu,jen číslo na mobil.No a ten hoch- tak ten měl zaječí úmysly asi i předtím a jen využil této příležitosti ke zdekování.Kdyby měl Gábinu opravdu rád,tak by věřil jí a ne její matce! Osobně se mi zdá,že takováhle matka je snad vypůjčená ze špatného románu,nikdy jsem podobnou osobu nepoznala,ani o takové neslyšela.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milujete zábavu a prahnete po nových vědomostech. Většinou to není vaše cesta, ale nyní to tak cítíte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme