GÁBINA (49): Dovolila jsem muži milenku, ale poslední dobou to nezvládám

19 komentářů

Pavel
28. ledna • 18:10

Ženy jsou to nejzvláštnější stvoření na zemi...

SandraN
7. října • 14:18

Realisto, podle mě jí měl minimálně vyhlídnutou, když se na tom se ženou domlouval. A že by s tím přestal, až paní manželka zavelí? Zlaté oči.
Prostě v tom manželství jsou věci důležité. Zdá že a uvaří, uklidí, zda muž rodinu zajistí, zda je dostatek financí na věci potřebné i na koníčky a tak, zda se jim děti, pokud je chtěli mít, vyvedly, zda mají shodný názor na výzkumy v Antarktidě...no i ten sex je důležitý, ne že ne....

Realista
7. října • 15:00

@SandraN: Můžeme spekulovat,můžeme se dohadovat,nic se nezmění. Paní to nedomyslela,tak si nese následky. A jestli se z toho vyhrabe,je jen na ní. Pán už je za vodou a nic měnit nehodlá,ani nemusí,pluje si na růžovém obláčku jako málokdo a vždy se může hájit,že to tak chtěla. Každý musí nést následky svých činů,ono nás to vždycky dohoní. To manželství už je skončeno,tohle je jen tzv ekonomický vztah. Ale je mi jí líto.

PeťaPopleta
7. října • 9:09

Paní vůbec neví, co vlastně chce... Nic ji nechybí a přesto je nespokojena...

SandraN
5. října • 16:57

On by se taky v tomhle případě manžel vlastně ani ptát nemusel. Pánové se totiž manželek zpravidla na milenky nedotazují a rovnou si je pořídí...v tomto případě by se nikdo nemohl ani divit.

Realista
5. října • 19:02

@SandraN: Správně,souhlas. Podle toho,jak "rychle"si pán našel milenku,lze usoudit,že už ji dávno měl a touto prakticky legalizací se mu ulevilo. Jak paní píše "nikdy nebyl tak šťastný". Prostě je to všechno v háji,ti dva už jsou dva cizí.

Milena
6. října • 10:28

@Realista: Neni to v haji,ale oba jednaji dost nenormalne! Jaka skoda!

Realista
5. října • 16:18

Zatracená situace,ale častější,než si myslíme. Když si to rozebereme bod po bodu tak: 1/ Pán je na vrcholu blaha-doma to klape,firmě se s vydatnou pomocí manželky daří, má oficiálně povolenou mladou nadrženou milenku, přestože to paní asi řekla v afektu, svižně využil situace a nemá výčitky,nic mu nechybí,sem tam donese domů pozornost a v klidu si plánuje koupi chalupy. Nemusí nic řešit,nic vysvětlovat , prostě si naplno užívá. Takže ho můžeme rovnou vynechat. 2/ Paní opravdu zvorala,co se dalo,asi si neuvědomila,že bude již jen ekonomická pomoc,bez nároku na lásku,zájem,intimitu atd. Tahle situace je opravdu jen její věc,návrat do "jako dřív" už není možný. Nechuť k sexu bude ještě umocněna představou manžela,jak skáče na jiné. Takže -už jde jen sama za sebe,je prakticky rozvedená,manžela do toho nemůže tahat,ten je na vrcholu blaha. Rada jen jedna-vyhledat zkušeného psychologa,uvědomit si,co natropila,že se do situace dostala vlastní vinou,odstranit příčinu nechuti k sexu a pak hledat na intimitu JINÉHO partnera,tady už je to ztraceno. A poznámka nakonec: Druhý manžel je na vozíku,ale není uveden důvod. I u ochrnutých bývá schopnost sexu zachována, záleží na typu postižení. Ta sexuální společnice může jen hledat změnu,ověřil si pán,jak je to doopravdy? Pán možná s milenkou riskuje, že ona bude chtít vztah posunout dál,podnikatel a hendikepovaný,to je přeci jen rozdíl . Otazníků a nejasností je tu dost.

4. listopadu • 1:11

@Realista: Prý by se měla pokusit manžela uspokojit...to je debilita

Realista
5. listopadu • 15:46

Je to debilita a pořádná. Pán už o manželku nestojí,prosadil si co chtěl a nic víc nepotřebuje. To si paní musí uvědomit a jít jen sama za sebe,jinak ji to zničí. Žít s někým,kdo vás má jen jako ekonomickou sílu, je strašné. Sranda by byla,kdyby se tu za pár měsíců objevil článek "Dovolila jsem manželovi milenku, strašně mě to trápilo,málem zničilo,pak se objevil kamarád z dětství,dali jsme se dohromady,sex je báječný,chci se rozvést,ale manžel nechce,zhroutil se a hovoří o zradě, nevim,co mám dělat..atd" I to se stává a častěji,než si myslíme. A hned je srandy kopec. Není nic lepšího,než dát ochutnat nevěrníkovi jeho vlastní medicínu. A v tomto článku- čím dál víc se mi vnucuje přesvědčení, že pán milenku dávno měl,šlo to nějak moc rychle. A paní je za blbku. Ale je to jen názor.

Moučka
5. října • 7:00

Jak by to asi fungovalo , kdyby se role vyměnily ? ]:-D

SandraN
4. října • 23:47

Gábina mi připomíná lidi, co se svobodně pro něco rozhodli a mysleli si, že to bude fungovat. Nic v životě není nanečisto a vše jde hned do přímého přenosu. Nikdo neví, jaký dopad bude mít na něj a jeho blízké změna bydliště/dům a byt, město a vesnice/, změna práce/dojíždění a v místě, víc práce za víc peněz a naopak/, bydlení /s rodiči či samostatně /...a tak dál. Paní Gábina byla s rozhodnutím nejdřív spokojená a teď už není. Vždycky jsou aspoň dvě možnosti. Takže lze manželovi říct, aby poměr ukončil a začít s ním spát sama. Což půjde těžko, protože neudělala nic pro svůj vztah k sexu. Taky mu může říct , aby se s ní rozvedl, protože ona nesnese pocit, že on je spokojený a ona ne. A nebo mu udělat scénu a poměr mu zakázat. To, že někdo někam napíše, mu problémy doma moc nevyřeší. Aspoň ne v tomhle případě.

4. října • 19:46

Tak jste pisatelku hezky odsoudili,tak se zkusíme trochu zamyslet. Sex je opravdu přirozená touha ( nikoli potřeba,ale to je jedno),odpor k sexu není normální,něco se muselo stát,co to spustilo. Podle pisatelky jsou oba kvalitní lidé, mají mezi sebou silný vztah,pořád jim to klapalo, až tohle je rozhodilo.Paní na to šla špatně. Nehledala PŘÍČINU nechuti k sexu,ale řešila následky ( léky na povzbuzení atd),tím to jenom zhoršila a zvorala,co se dalo. Manžel je spokojený, snaží se,tak je to jen její problém. Příznivé na tom je, že protože jsou oba středního věku,jsou spolu 25let,pán je náruživější,tak krize s mladou milenkou by se pravděpodobně stejně dostavila,tak takhle to obešli. Pokud chce paní něco řešit,tak z toho musí manžela zcela vynechat,vyhledat zkušeného psychologa, který pomůže najít příčinu nechuti k sexu,tu odstranit a pak teprve pokračovat dál. Měli jsme kdysi kamarády,dvojici krásných,vzdělaných lidí,úžasně se k sobě hodili. Paní otěhotněla,rizikově,byla v nemocnici,on si našel blbec milenku,pak toho litoval,trochu se to srovnalo,tohle ještě ustáli. Bohužel se do naší party připletla další dvojice,kde paní měla zvláštní libůstku-zásadně manželovi nasazovala parohy s ženatými pány,kteří měli doma těhotnou manželku,o svobodné nebo s netěhotnou manželkou nestála. Tahle rajda zničila několik manželství, včetně těch našich kamarádů. Paní totiž otěhotněla podruhé,tahle volnoběžka jí celou dobu utěšovala manžela, pilně pracovala na tom,aby se rozvedl,pak to všechno prasklo,pán se rozvést nechtěl,ale dohromady se už nedali. Rozvedli se,protože paní s ním už nedokázala mít sex. Můžete ji za to odsoudit? A trvalo dost let,než dokázala navázat zase normální vztah, samozřejmě s někým jiným. A rajda za půl roku otěhotněla s dalším ženatým,co měl doma těhotnou manželku, stejně ho nerozvedla,akorát jim taky zničila vztah. Takže zpátky k článku-jediná cesta,kudy z toho ven,je zkušený psycholog,hledat příčinu a manžela z toho vynechat,ten nadšeně sáhl po možnosti paralelního vztahu,to není žádný chudák. Už se asi bohužel dohromady nedají .

Milena
5. října • 11:12

No skoro souhlasim! Ne uplne,ala ano mela by hledat pricinu a pokusit se manzela uspokojit! On by taky mel se snazit to nejak zvladnout a nehledat si hned milenku-nicmene ta zena by mela navstivit odbornika! Clovek se musi obetovat.! Ano,neni to lehke ale musi! Ja jsem tezce nemocna a stoki me to moc sil fungovat,ale bojuji! Pritom ani nemam silu vstat z postele-silene me boli kosti a ani ten sex neni neco co bych potrebovala nicmene clovek se zkratka musi prekonat! Tak to je!

mambule
4. října • 15:47

Vůbec jsem nepochopila, co konkrétně Gábině vadí.

Elynor
4. října • 19:28

@mambule: Myslím, že jednoduše žárlí. Co má co chlap být spokojený, Gábina píše, že manžel září, je šťastný a že se mu všeobecně daří - a ji štve, že to všechno není její "zásluhou". Vadí jí, že na té spokojenosti a úspěchu má podíl cizí ženská. Nestačí jí, že z toho má ona sama profit, cítí se ohrožená ve své roli manželky, a možná i závidí, že manžel prožívá něco hezkého a příjemného, co je jí upřeno. Bere to jako nespravedlnost. Asi. Nevím. Dohaduju se.

Malena
4. října • 9:44

... to jsi pěkná blbka :zelenac:

Elynor
4. října • 8:25

No a co by tedy Gábina chtěla? Aby manžel zapomněl, že existuje sex? Proč by měl? Příklad s jídlem - když manželka nevaří, neumí to, nebaví ji to, nechce se jí, tak manžel bude jíst suchej chleba a polívky z pytlíku, ale dvakrát týdně zajde do hospody na normální jídlo. To by patrně pochopil každej. No a se sexem je to totéž, taky ho lidi potřebujou k životu, a když doma není, čas od času jdou jinam. Gábina by chtěla mazlení, hlazení a líbání, ale tím končíme a jdi si ho vyhonit do koupelny, ať to nevidím - a diví se, že je chlap nepříjemnej. Kruci, kdo by nebyl? Ona je ten, kdo má problém. Buď ať nechá pána tak, jak se domluvili, nebo může on chodit za profesionálkami, případně do klubů na swingers, nebo ať to Gábiána řeší u sebe. Psycholog, sexuolog, co já vím. Nebo ať se rozvede, jestli jí to stojí za to. Ale její pohrdavý postoj ve stylu - mně sex nic neříká, já jsem tedy nějak lepší a ušlechtilejší než nějaká "sexuchtivá mamina" - tomu zrovna nepomáhá. Opakuju - sex je normální lidská potřeba. Nic odsouzeníhodného. Stejně jako nikdo nemá právo nutit druhého do sexu, tak ale taky nemá právo mu ten sex zakazovat.

Milena
4. října • 10:13

@Elynor: Kupodivu dokazete napsat i neco rozumneho a neco s cim se plne stotoznuji! Mozna by mela navstivit odbornika...chudak chlap!

Doporučujeme

Články odjinud