Gabriela Soukalová určuje v biatlonu trendy v líčení. Překvapila novou barvou vlasů! | Zdroj: Dermacol

Zdroj: Dermacol

Gabriela Soukalová určuje v biatlonu trendy v líčení. Překvapila novou barvou vlasů!

Po úspěšném zakončení biatlonové sezóny se Gabriela Soukalová rozhodla udělat radost svým fanouškům a v prodejně dekorativní kosmetiky v nákupním centru Palladium pro ně uspořádala svou úplně první letošní autogramiádu. A proč právě v prodejně kosmetiky? Protože je Gábina známá tím, že bez ní nedá ani ránu!

„Výběr místa autogramiády byl jasný hned ze začátku. Od loňského roku jsem tváří značky Dermacol, ale prodejnu v Palladiu jsem ještě neměla možnost navštívit. Takže jsem vlastně spojila příjemné…s ještě příjemnějším,“ řekla Gábina Soukalová, která se prý na své fanoušky moc těšila. A všechny překvapila novou image. Vlasy si totiž biatlonistka nechala obarvit do zrzava a moc jí to slušelo!

„Trošičku si sama na sebe zvykám a nepřipadá mi to špatné. Příteli (badmintonista Petr Koukal, pozn. red.) se to líbí možná víc než dřív," přiznala Gábina.

Protože předpokládala, že se s ní budou chtíti fanoušci i fotit, přišla pro jistotu o chvilku dřív a nechala ruce profesionálních vizážistů, aby dělaly svou práci. Krásně se sice umí nalíčit i sama, ale chtěla mít stoprocentní jistotu, že její make-up vydrží perfektní po celou dobu autogramiády, a tak to nechala na odbornících.

Gabriela Soukalová je jasným důkazem, že krása a profesionální sport mohou jít ruku v ruce. A vlastně proč by ne? Konzervativci možná zastávají názor, že sportovkyně o sebe nemusí tolik pečovat, protože se na nich ctí jiné hodnoty. Ale to je právě omyl, který Gábina, hvězda biatlonu, jasně vyvrací!

„Je pravda, že líčení mám jako každodenní rituál a výjimkou nejsou ani závodní dny. Zastávám názor, že žena by o sebe měla pečovat a vypadat dobře v každé situaci,“ svěřila se Gábina se svými zásadami, které jí lze jen pochválit.

Z počátku se možná jevila ostatním soupeřkám v biatlonu jako trn v oku, protože byla víceméně jediná, která se na závody dostavovala se stejným make-upem, se kterým chodí nejlepší herečky a zpěvačky po červeném koberci. Ovšem sama přiznala, že vyloženě s nevraživostí se u soupeřek nikdy nesetkala. Gábina se prostě a jednoduše cítí mnohem lépe a více svá, pokud je nalíčená, a to i na závodech.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

„Nevím, zda to můžu přičítat svému působení na poli světového poháru, ale zdá se mi, že čím delší dobu závodím, tím větší počet závodnic se začalo líčit a dbát o svou estetickou stránku,“ všimla si Gábina příjemné změny u ostatních sportovkyň.

Jak bude počet závodnic/modelek vzrůstat, to se uvidí až v příští sezóně. Nyní čeká Gábinu dlouhé léto, které ale k překvapení všech netráví biatlonisté válením se u vody a lelkováním.

„Spousta lidí si myslí, že když jsme biatlonisté, trénujeme pouze přes zimu a přes léto odpočíváme. Pravdou ale je, že nám tréninková příprava od jara do podzimu zabere mnohem více času, než samotná závodní sezóna. Začínáme trénovat již začátkem května několikrát denně a většinou máme jeden den v týdnu volno, takže žádná dovolená, ale pořádná makačka,“ přiblížila svůj letní plán naše úspěšná biatlonistka, která na své autogramiádě rozdávala nejen podpisy, ale i krásné pohledy podpořené, jako tradičně, dokonalým líčením.

Gábina byla tuto sezónu opravdu úspěšná, její umístění:

1. místo ve sprintu SP (Pokljuka),

2. místo na mistrovství světa v individuálním závodě (Kontiolahty),

2. místo v mass startu (Khatny Mansyisk),

4. místo mass start SP (Pokljuka),

5. místo ve sprintu SP (Oslo),

5. místo ve stíhacím závodě SP (Nové Město na Moravě),

5. místo na mistrovství světa ve stíhacím závodě (Kontiolahty),

5. místo na mistrovství světa v mass startu (Kontiolahty),

6. místo ve sprintu SP (Oberhof).

Štafety ženy: 1. místo SP (Oberhof), 1. místo SP (Ruhpolding), 1. místo SP (Oslo), 2. místo SP (Anterselva), 3. místo (Hochfilzen);

mix štafeta: 1. místo na mistrovství světa (Kontiolahty) 2. místo SP (Nové Město na Moravě).

Doporučujeme

Články odjinud