Komentáře k článku zpět na článek

rek11 13. 3. 2014 | 08:07

ona si spousta lidí myslí, že antikocepce je samospásná, bohužel není. Dá se přes ní otěhotnět.Ženy,které těžce pracují mají vymakané svaly a není to pak tak vidět. Od lidí co jsem kupovala byt: Vnučka cvičila akrobaticky rokenrol. Z věnečku ji odvezli se slepakem a privezli s dítětem. V osmém měsíci byla ještě na nějakých závodech, kde s ní točil partner ve vzduchu

Nimettka 12. 3. 2014 | 16:19

Kathreen: S takovýmhle pupkem se tam jedno maličké(podle fotky je chlapeček opravdu droboučký) miminko úplně ztratí. Znám štíhlejší ženy, kterým břicho nikterak nenarostlo.

Nimettka 12. 3. 2014 | 16:18

Yasmin.Hayatt: Dovoluji si nesouhlasit, sama mám kamarádku, která je velmi štíhlá, ovšem brala antikoncepci, menstruaci měla a když odjela do nemocnice s domnělým zánětem slepého střeva, vrátila se s miminkem. A opravdu nebyla nikterak zaostalá ani neinformovaná.

Rybushka 12. 3. 2014 | 15:23

no, kamarádka zjistila těhotenství až v pátém měsíci a to jen proto, že si z víkendu přivezla neštovice....njn, byla po bouračce, na prášcíh na bolest, menstruaci tak jednou za půl roku. To,že přibírá, příčítala lékům- po zjištění teda začlo čóro, protože musela podstoupit mraky testů, ty léky nebyly zrovna baby-friendly a navíc k tomu ty neštovice. Ale nakonec má teď už osmiletého krásného kluka.
Já se tenkrát musela hodně smát, když mi říkala, že je těhotná, protože pár dní před tím seděla se mnou na trávníků, pila šampus a povídala, jak teď si pořídili byt, časem asi přijde dítě a svatbu možná úplně vynechaj.
Kdoví, kdy by to těhotenství odhalila, nebejt tý dětský nemoci :)

betateta 12. 3. 2014 | 11:19
Kathreen 12. 3. 2014 | 00:53

Znala jsem paní, která měla normálně menzes, nenapadlo jí, že by mohla být těhotná. Když se jí zvětšovalo břicho, šla ke gynekologovi. Měla velké obavy, že jí roste nádor. Pan MUDr. jí prohlédl a povídá. Žádný nádor, ale sedmý měsíc těhotenství. Tak se narodilo její třetí dítě. Paní znám, ale vyprávěla mi to maminka. Syn, který byl tak dlouho utajený, byl v té době už dospělý muž.
Stát se to může, ale stejně je divné, že si ta slečna ve 25 letech nevšimla rostoucího břicha.

BlanchR 11. 3. 2014 | 21:42

O těchto případech jsem slyšela i u nás, nejen v zahraničí, znám několik podobných případů dokonce v mé blízkosti. Je to bezesporu zvláštní, ale JE TO MOŽNÉ. Přesně jak píše "lebahu" si často myslí, že jim škrundá ve střevech nebo v žaludku nebo že je to žlučníkový záchvat. Obvykle (ale ne vždy) jsou silnější postavy a není to na nich vidět. Moje švagrová není silná a o těhotenství věděla a přesto vůbec žádné pohyby neregistrovala. Takže taková netušící těhulka může případné slabé pohyby zaměnit s nadýmáním hladce. Ovšem s pohyby mých dětí by to bývalo šlo sotva, to byli fotbalisti.

lebahu 11. 3. 2014 | 18:01

Kamarádku taky odvezli se "žlučníkem" a dojela s miminem. U druhého dítěte prakticky totéž, normálně menstruovala, že je těhotná zjistila až cca v 6 měsíci, až už to fakt kopalo. U prvního dítěte netušila co to je, myslela si, že jí kručí v břiše. Brala antikoncepci, že je těhotná ji vůbec nenapadlo, menstruace normální, břicho žádné. Kupodivu není nijak tlustá a ani u jednoho dítěte na ní nebylo nic vidět, kde ty děti nosila, netuším.

šiška 11. 3. 2014 | 17:42
Mata69 11. 3. 2014 | 16:05

Mě to hlava nebere...v 25ti letech nepozná až do samého porodu, že je těhotná...nemusí jí být blbě, nemusí přibrat moc na váze...asi může mít i menzes (což asi v pořádku uplně není), může být tak silná, že asi necítí moc ani pohyby?....Takhle zase tak silná nevypadá a když si vzpomenu v posledních týdnech na pohyby, které jsem měla...to nešlo zaměnit ani za pohyby střev a ni za nic jiného. Notabene boulící se patička na břiše taky ne.
Mě u takových článků napadá jak asi hodně poučená ta děvčata jsou....

Yasmin.Hayatt 11. 3. 2014 | 14:04

Zajímavé je, že tyto info chodí jen z Anglie a USA ........ To o inteligenci těchto národů opravdu vypovídá mnohé

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se ráno probudíte, převalíte se na druhý bok. Vůbec se vám nechce vstávat a nejraději byste…

Nejčtenější články

Doporučujeme