Komentáře k článku zpět na článek

Babaloo55 16. 1. 2016 | 22:12

Jen pro upřesnění - ti lékaři jí dávali 24, nebo 48 hodin? Také věta Gemma se začala přijímat potravu budí poněkud rrozpaky. Pak opravdu článek příliš důvěry nevzbuzuje.

farah.farah 16. 1. 2016 | 19:35

šiška: samotný zákaz modelek nic nevyřeší, kult hubenosti a zároveň odpor k tlustým lidem je ve společnosti už hluboce zakořeněný. Stačí se podívat třeba na idnes na diskusi od jakýkoli článek kde jsou nějaké silnější ženy - taková smršť nenávisti a touhy si do nich kopnut ne až neuvěřitelná. Lidi mají v podvědomí zapsáno že tlustí lidé jsou děs a hrůza a je proto v pořádku je ponižovat a pak to někteří opravdu dělají stačí pár kilo navíc a děti to využijí k posměchu.
Modelky jsou uř jen zrnkem písku, podívejte se na filmy herečky v USA jsou to vše jen dokonalé štíhlé krasavice. V porovnání s nimi je lecjaká normální holka tlustá a ošlivá a začne se trápit a toužit po tom zhubnout protože si myxslí že pak bude šťastnější a oblíbenější........není to jen o tom že extra hubené modelky jsou vzor, je to o tom, že nebýt štíhlý je čím dál víc považováno za sociální nevýhodu....no a ty holky to pak prostě někdy přeženou ujede jim to a místo pěkné štíhlé postavy končí jako kostlivci s anorexií

monada 16. 1. 2016 | 18:38

šiška: Souhlasím . Mám 3 děvčata a 2 vnučky a neřeší se váha spíš u té jedné vnučky , aby přibrala jenže jí jak vrabec . No ono to je trochu dědičné její maminka taky jak byla malá tak dostat do ní něco to bylo umění ani ji nechat až si řekne , že má hlad nepomáhalo.

šiška 16. 1. 2016 | 15:43

Vše se týká celé společnosti. Kdyby společnost dala zákaz že se nesmí na prohlídkových molech promenádovat vychrtliny pod 60 kg tak by anorektiček rapidně ubilo! Na molech se promenádují ramínka na šaty s vražedným pohledem. 8 z 10 holek chce být manekýnou tak pro to dělá všechno možné i kdyby měla zemřít a na následky nemyslí. Navíc na každé stránce i v časopisech se neustále řeší hubnutí.

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden se vám v práci nedaří zabodovat a velice se tím trápíte. Malujete si něco, v čem nemůžete…

Nejčtenější články

Doporučujeme