George, Charlotte a Louis: Komu se podobají královské děti?

6. 5. 2018
Velká Británie stále ještě žije narozením třetího potomka prince Williama a Kate. Komu se malý princ podobá a co se dá poznat z obličeje jeho sourozenců?

Zatímco první rok to vypadalo, že malá princezna Charlotte bude ze všeho nejvíce podobná své babičce královně Alžbětě, minimálně poslední půlrok to už jde daleko více do podoby své matky. A nedělá to jen čím dál podobnější účes.

 

Pravdou ale je, že očima Charlotte ještě stále připomíná svou prababičku královnu. Naproti tomu, podobu princezny Diany byste v její tváři hledali marně, stejně jako podobu jejího dědečka, prince Charlese. Každopádně z malé holčičky už je podobně jako z její matky módní ikona.

George zase roste do podoby svého otce prince Williama, ačkoli už teď není tak světlovlasý. William byl dlouhé roky zářivý blonďáček stejně jako jeho matka Diana, z jejíž podoby mnohé podědil. Georgeovy rysy jsou ve srovnání s nimi o něco měkčí, obličej je kulatější. Očima chlapeček ze všeho nejvíc připomíná svou matku Kate.

Benjamínek rodiny, novorozený princ Louis dokonale doplňuje své dva sourozence. Z fotografie, kterou dnes v noci zveřejnil královský palác a fotila sama Kate, je vidět, že malý princ si v sobě nese geny mužské části rodiny. Má podobný tvar obličeje jako jeho dědeček Charles a rysy tatínka Williama a strýčka Harryho. Vzhledem k tomu, že podoba dětí se ale od narození několikrát změní, těžko říct, do koho se malé princátko vyloupne.

Kdyby snad ale z fotek malých princátek chtěl někdo usuzovat jejich povahu, vyšlo by mu asi tohle: Charlotte je spíše veselá, už dneska se s úsměvem a máváním rukou zdraví s přihlížejícími, George bude zádumčivější. Najít snímek, kde se směje, dá práci.

 

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme