George Clooney slaví 60: Žil s čuníkem, přátelí se s princem a byl zatčen

6. 5. 2021
Idol žen po celém světě, držitel Oscara i Zlatých globů, po dlouhá léta zarytý svobodný mládenec i zapálený aktivista. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat herec George Clooney, který právě dnes 6. května 2021 slaví své šedesáté narozeniny. Co jste o hollywoodském fešákovi možná nevěděla?

Přátelí se se šlechtou

George Clooney se velmi přátelí s britskou královskou rodinou. Právě proto on a jeho žena Amal Clooney obdrželi pozvání na královskou svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle. Přátelství mezi ním a princem Harrym pokračuje i poté, co se princova rodina rozhodla vzdát svých královských výsad a odstěhovat se do Ameriky. George Clooney má svoje letní sídlo u italského jezera Como, vilu z 18. století nesoucí název Oleandra. Princ Harry a jeho rodina na ni údajně mají permanentní pozvání. A co víc, Clooneyovi se stali kmotry syna prince Harryho a Meghan!

Jak vypadala svatba prince Harryho a Meghan? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu zatoužíte po společnosti dobrých přátel a veselení. Klidně si vyhoďte z kopýtka, ale nezapomínejte, že máte i víkendové povinnosti a únava je vám v patách. Většinu času tedy…