George Michael vypadl z auta v rychlosti 110 kilometrů za hodinu

22. 5. 2013
George Michael vypadl z auta v rychlosti 110 kilometrů za hodinu | Zdroj: Profimedia.cz
Zpěvák George Michael minulý týden boural na dálnici M1 na sever od Londýna. Ačkoli byl převezen vrtulníkem do nemocnice, poranění hlavy nebyla nakonec tak vážná, jak se prvně jevilo. Ovšem svědci bouračky se prý nediví, že poslali záchranáři helikoptéru. Hudebníka totiž viděli letět z auta jedoucího rychlostí 110 kilometrů v hodině.

George dopadl na asfalt a několik metrů se kutálel. Přesto měl obrovské štěstí. Neporanil si nijak vážně hlavu ani žádné další orgány. A po čtyřiadvacetihodinovém pozorování byl propuštěn do domácího léčení.

Zpěváka viděla vyletět z auta řidička Katherine Foxová. George Michael vyletěl z vozu, kutálel se a pak celý od krve vstal.

„Měl ošklivou tržnou ránu na čele a vzadu na hlavě. Celý obličej a zuby měl od krve. Dýchal, byl při vědomí, ale v šoku… Tak jsem se zeptala, co se stalo, řekl mi, že se snažil otevřít dveře auta, které nebyly řádně zavřené, chtěl je znova zavřít, ale vypadl v rychlosti sedmdesát mil za hodinu,“ svěřila Foxová deníku The Sun.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani dnes byste neměli být doma. Nejvíce vás láká dobrodružství v přírodě. Vyrazte třeba do lesa na hřiby anebo si vyjeďte na kole na menší okružní jízdu. Udržujte si dobrou náladu a…

Nejčtenější články

Doporučujeme