Gérard Depardieu zhubnul 36 kilo

13. 9. 2002
Gérard Depardieu zhubnul 36 kilo
Francouzská filmová hvězda Gérard Depardieu se konečně donutil udělat něco se svou nadváhou. Nasadil si přísnou dietu a za několik málo týdnů se mu podařilo zhubnout hned šestatřicet kilogramů.

Gérard Depardieu zhubnul 36 kilo

Klepněte pro větší obrázek Francouzská filmová hvězda Gérard Depardieu (53) se konečně donutil udělat něco se svou nadváhou. Nasadil si přísnou dietu a za několik málo týdnů se mu podařilo zhubnout hned šestatřicet kilogramů!

Jak to dokázal? Depardieu se konečně odhodlal porušit dávnou přísahu, že se za žádnou cenu nevzdá svých oblíbených hovězích krvavých steaků. Od prázdnin totiž hrdina do kin právě uvedeného filmu Fantom Paříže nevezme do úst nic jiného, než rybí a kuřecí maso a zeleninu.

�Bylo už na čase, abych se zbavil alespoň několika kilogramů, které zdobily moje vypasené tělíčko. Při natáčení některých scén v mém posledním filmu jsem totiž zjistil, že jsem poněkud nemotorný a že bych za chvíli mnohé z nich dokonce nemusel ani kvůli své váze zahrát. Vzdal bych se kvůli jídlu snad všeho na světě, ale herectví bych své neuvážlivé všežravosti nikdy neobětoval,� objasňuje korpulentní Klepněte pro větší obrázek Gérard hlavní důvod, proč se začal na stará kolena trápit dietami.

Šestatřicet kilogramů je ovšem podle samotného herce pouze začátek. �Až moc dobře se znám. O Vánocích se určitě neudržím a budu se cpát jako nevázaný! Musím proto do té doby zhubnout ještě pár kilo, abych měl rezervu,� dodal Depardieu s tím, že už tak alespoň nemusí na příští rok vymýšlet žádné nové předsevzetí.

�Hubnout, hubnout, hubnout! Chci ještě nějaký ten pátek hrát a děsím se toho, až mi producenti řeknou, že jsem pro jejich film příliš tlustý,� svěřuje se se svými obavami filmová hvězda, která mnoho rolí dostala právě kvůli své tělesné váze. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

První část října byla přímo ideální a vedla vás po cestě úspěchu, ale od pondělí se mohou objevit četné překážky a neshody na všech polích života. Dnes byste měli dokončit anebo promyslet…

Nejčtenější články

Doporučujeme