Giorgio Armani představil tajemný svět smyslných vůní

30. 10. 2006
Giorgio Armani představil tajemný svět smyslných vůní
Tajemnost, kód svádění, smyslnost, sofistikovaný, snový, luxusní. Tato slova bylo možné zaslechnout při prvním větším představení světa Giorgio Armani v České republice, které se konalo v úterý 24. října 2006 ve stylovém prostředí hotelu Mandarin Oriental, Prague.

Giorgio Armani zde, prostřednictvím parfému ARMANI code, představil tajemný svět smyslných vůni. Tuto dlouho očekávanou událost si nemohly nechat ujít ani přední osobnosti českého showbusinessu. Slavnostním večerem přítomné hosty provázela moderátorka Iva Kubelková.

Svět vůní Giorgio Armani byl představen v honosném stylu. Luxusní prostředí hotelu Mandarin Oriental, Prague a jméno Giorgio Armani, které je symbolem smyslnosti, přilákalo spoustu celebrit ve společenských róbách.

Odhalit tajemství parfému ARMANI code přišly i Zlata Adamovská, Eva Aichmajerová, Jana Doleželová, Markéta Divišová, Lucie Gibodová, manželka Aleše Hámy, Edita Hortová, Eva Jasanovská s manželem Michalem Dvořákem, Bára Kodetová s přítelem Pavlem Šporclem, Andrea Kalivodová, Mirka Košťanová s přítelem, Lucie Koňaříková – Salamé v doprovodu manžela, Kateřina Kristelová, Renata Langmanová, Sabina Laurinová, Karla Mráčková s manželem, Viola Ottová s dcerou, Gábina Partyšová - Koktová, Chantal Poullain, Kateřina Smejkalová, Kateřina Stočesová, Petra Voláková, Nikol Štíbrová, Zuzana Štěpanovská a Michaela Wostlová.

Pány reprezentovali Reynolds Koranteng, Ladislav Špaček a vizážista Sasha Isar. Hosté mohli shlédnout taneční vystoupení a záznam módní přehlídky Giorgio Armani. Specialitou večera však byla galerie parfémů. V galerii si mohli prohlédnout všechny parfémy, které kdy Giorgio Armani navrhl, přivonět si k nim, ale hlavně měli příležitost vidět všechny ingredience, které jeho smyslné parfémy zahrnují.

Za další pověstnou třešničku na dortu se dala považovat soutěž, které se mohli zúčastnit všichni přítomní. V prostorách sálů byly schované květinky. Soutěžící měli za úkol jich co nejvíce najít a navléci je na saténové stužky. Výherce pak obdržel průřez tvorbou Giorgio Armani – 16 parfémů.

Po úporném boji ve sbírání květinek, který mezi s sebou svedli dcera Violy Ottové a vizážista Sasha Isar, vyhrál muž, který výhry docílil spojením s dalšími 15 kolegy. Vyšlo jim to výborně. Na každého tak vyšel jeden parfém z kolekcí Giorgio Armani.

Všichni přítomní hosté se shodli, že parfém ARMANI code v sobě obsahuje cosi, co v nich zanechává pocit exkluzivity. Je to tajemná šifra svádění, vůně zrozená ze snu, tajemně svůdný parfém a nezaměnitelná vůně.

„Byla to úžasná akce. Ačkoliv vše bylo laděno v barvách nového parfému ARMANI code, což jsou barvy tmavé, tato akce ukázala černou v jiném světle. V tom elegantním, luxusním,“ řekla Iva Kubelková.

„Miluji akce, kde se mohu obléknout do společenských šatů. ARMANI code Party taková byla. Líbila se mi nejen nová svůdná vůně, ale i celková atmosféra,“ dodala Jana Doleželová.

Giorgio Armani se jednoho dne vzbudil a vzpomněl si na sen, který se mu té noci zdál. Viděl květinu a satén. Bylo to tajemné a zároveň velmi inspirující. Giorgio Armani neváhal a na základě této inspirace vytvořil šaty. Černé, smyslné, saténové, tajemné, svůdné. Co jsou ale šaty bez správné vůně? A tak se Giorgio Armani pustil do navrhování parfému, který by byl svůdný, květinový, exotický, ale především tajemný.

Vznikl ARMANI code. ARMANI code je typický olofaktorickou výšivkou, květem pomerančovníku a květinovo-orientální vůní. Safírově modrý flakon, jako je půlnoc sama, ve tvaru ženských zad, v sobě ukrývá tajemství a kouzlo. Z počátku zazáří bigardský pomeranč a zázvor, svůdné srdce má na svědomí jasmín Sambac a smyslnou stopu zanechá santálové dřevo a med.

Giorgio Armani působí ve světě módního businessu od roku 1973, kdy v sobě ve svých 40 letech našel kromě talentu návrhářského i talent obchodní. Neváhal a založil si své autorské obchody. Vše začalo v Miláně a během posledních 33 let jeho styl oslovil snad každého na tomto světě.

zdroj: 3p3 Consulting

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dekáda června by měla směrovat k odpočinku. Ještě dnes budete mít dostatek energie, ale zítra se někam vytratí. Pokud máte před sebou mnoho povinností, snažte se udělat právě…

Nejčtenější články

Doporučujeme