Gisele Bündchen oslavila 20 let modelingu nahotou na obálce Vogue

28. 4. 2015
Gisele Bündchen oslavila 20 let modelingu nahotou na obálce Vogue
Modelka Gisele Bündchen je v módní branži už dvacet roků. Brazilská kráska začala předvádět oblečení ve čtrnácti. O dvacet let starší než její kariéra v oboru je brazilská edice magazínu Vogue. A tak se s nejlépe placenou modelkou světa spojil a k oslavě své čtyřicítky ji přesvědčil, aby se svlékla na jeho obálku. Gisele souhlasila.

Modelka na fotce stojí na antickém podstavci jako řecká socha, své intimní partie ale zakrývá důmyslnou pózou v předklonu. Snímek s brazilskou topmodelkou pořídilo uznávané duo nizozemských fotografů Inez van Lamsweerdeová a Vinoodh Matadin.

„Obálka k oslavě dvacátého výročí mé kariéry. Díky všem, kdo spolupracovali na této speciální edici,“ napsala Gisele na Twitteru, kde také zveřejnila fotku dua Lamsweerdeová a Matadin.

Gisele na počátku dubna v São Paulu naposledy vstoupila na přehlídkové molo. Bylo to pro značku Colcci, u níž jako čtrnáctiletá dívka začínala.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Prosincové úterý se ponese v duchu spokojenosti. Šéf je z vykonaných úkolů Raků potěšen a vkládá do nich mnoho nadějí. Dokonce myslí na povýšení a zvýšení financí. Raci nedokážou vést…

Nejčtenější články

Doporučujeme