Gladiátorky - boty, které přivádějí chlapy do varu!

11. 7. 2013
Gladiátorky - boty, které přivádějí chlapy do varu!
Gladiátorské sandály se drží na vrcholu popularity už několikátou sezonu. Největší oblibě se těší v černém provedení a v kovových barvách jako zlatá, stříbrná a měděná. Mění se ale tvary, materiály a především výška bot.

Vysoké gladiátorky proslavily milovnice extravagantních výstřelků jako Rihanna nebo Rita Ora. Rihanna dokonce začlenila gladiátorky do své kostýmní výbavy na turné s názvem Diamonds World Tour.

K tomu, aby přivedla obecenstvo do varu, Rihanně stačí vysoké kožené boty černé barvy, odhalená stehna a černá podprsenka. Pro všechny milovnice odvážného oblečení a doplňků je tento trend přímo šitý na míru. Koketuje s myšlenkou silné ženy - bojovnice, která se nebojí ukázat své možnosti. A třeba i svaly. Gladiátorské kozačky vynikají rafinovanými detaily jako řemínky či přezky, které nenechají mužskou představivost v klidu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Absolutně největším hitem letní sezony jsou gladiátorky z černé kůže, které působí nebezpečně sexy. Kdo si netroufá na kompletní proměnu v amazonku, může zkombinovat gladiátorky s dráždivými minišaty nebo kratičkými šortkami. Existují také letní varianty kozaček z látky nebo koženky, které se dají nosit pohodlně i za horkých dní a nocí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte sice pocit, že jste schopni odvést výborné pracovní výkony, ale realita bude bohužel jiná. Nezáleží totiž jenom na vás, jak si poradíte s povinnostmi, které se na vás sesypou.…

Nejčtenější články