GOLO dieta vás překvapí! Bez hladovění a počítání kalorií. Hodí se i pro vás?

29. 7. 2019
GOLO dieta vás překvapí! Bez hladovění a počítání kalorií. Hodí se i pro vás?
Golo dieta je vlastně zkratka tří slov – go lose weight, go look great a go love life. Tedy jdi a zhubni, jdi a vypadej skvěle a jdi a miluj život. Při téhle dietě jde o dosažení hubnutí prostřednictvím optimalizace produkce inzulínu. To přinutí tělo, aby uvolňovalo uložený tuk, a zároveň se sníží další ukládání tuku. Jak to funguje konkrétně a za jak dlouho uvidíte výsledky?

Jak GOLO dieta funguje

GOLO dieta cílí na rovnováhu hormonů ovlivňujících hmotnost. Díky těmto hormonům může vaše tělo lépe regulovat hladinu cukru v krvi, dojde k zrychlení metabolismu glukózy, a lépe tak budete zvládat i únavu. Zároveň tím umožníte tělu, aby přirozeně uvolňovalo nahromaděný tuk. Cíl je tedy jasný – golo dieta musí udržet hladinu cukru v krvi na nízké úrovni, díky čemuž začnete rychle hubnout. Dieta má trvat jen 30 dní a skládá se z těchto tří základních kroků.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, během volného dne se uvolníte. Zatoužíte po cestování a poznání nových míst. Na počasí se vymlouvat nebudete, prostě se vám nechce sedět doma a čekat na to, co přijde. Váš…