Gwyneth Paltrowová si koupila mobil za jeden a půl milionu

17. 9. 2002
Gwyneth Paltrowová si koupila mobil za jeden a půl milionu
Hřeje vás v náprsní kapse mobil za deset, dvacet nebo třicet tisíc korun? A myslíte si, že dražší už ani nejsou nebo že jsou zbytečným přepychem či luxusem? Možná pro vás. Rozhodně ale ne pro filmové celebrity.

Gwyneth Paltrowová si koupila mobil za jeden a půl milionu

Klepněte pro větší obrázek Hřeje vás v náprsní kapse mobil za deset, dvacet nebo třicet tisíc korun? A myslíte si, že dražší už ani nejsou nebo že jsou zbytečným přepychem či luxusem? Možná pro vás. Rozhodně ale ne pro filmové celebrity. Hollywoodská hvězda Gwyneth Paltrowová (30) se před pár dny rozhodla, že si udělá radost a pořídila siKlepněte pro větší obrázek pravděpodobně nejdražší mobilní telefon na světě, Nokii Vertu za v přepočtu zhruba sedm set dvacet tisíc korun!

Nokia Vertu je ručně, speciálně na zakázku vyráběný model pro vybranou klientelu. Jde o mnohonásobně vylepšený mobilní přístroj Nokia, jehož součásti a částečně i obal jsou vytvořeny kombinací několika vzácných kovů, především bílého a žlutého zlata a platiny. Displej Nokie Vertu je obložen křišňálem, boky mobilu jsou potaženy nejjemnější kůží.

�Gwyneth Paltrowová je naší první zákaznicí a velmi si toho vážíme. Proto jsme jí dali k mobilu i mnoho doplňků zdarma, které by jinak stály další stovky liber navíc,� usmívá se mluvčí společnosti Vertu, podle kterého se cena mobilu se všemi doplňky, které jsou k němu k dispozici, může snadno vyšplhat až na jeden a půl milionu korun. Přesto ale mluvčí tvrdí, že jejich speciálně upravované mobily nejsou určeny v žádném případě pouze hollywoodským celebritám. �Jsou pro všechny, kteří dokáží ocenit řemeslnou dovednost a designérskou a technickou vynalézavost,� dodal mluvčí firmy. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Neodpovídejte na všechny dotazy, které se týkají vašeho života. Někteří lidé jsou až moc zvědaví a později to použijí proti vám, na to si dávejte dobrý pozor. V práci není nic nemožné,…

Nejčtenější články

Doporučujeme