Komentáře k článku zpět na článek

Irena 30. 12. 2018 | 12:04

Dámy.Je mi 42 let.Od 40 let mám nepravidelnou menstruaci,potím se jak blázen,v noci nespím,nemám chuť na sex.Zhoršila se mi pleť a padají mi vlasy.Jsem vděčná za to,že mi lékař předepíše léky na menopauzu.Kdo to nezažil,nepochopí.Jsem ještě mladá na to ,abych se bála jít do společnosti, protože za půl hodiny jsem mokrá,jako by mě polili kýblem vody.Nehledě na to,že kdo se potí smrdí.Manžela milují a myslím,že v mém věku nemít chuť na sex si nezasloužím ani já ani on.

amish 7. 12. 2017 | 14:07

To by mě zajímalo, co je tom k léčení - je to přece fyziologický proces. Možná zmírnit některé průvodní jevy, ale léčit?! Dělají si legraci?!

Aleona 18. 11. 2016 | 19:06
šiška 14. 11. 2016 | 19:40

Je to fakt nespravedlivé čím musí holky v letech projít oproti chlapům,že! Tedy helza smekám před vámi, mě by se Dr.nesměl dotknout bez narkózy! Jsem děsný posera a už když vidím nemocnici z dálky, jdou na mě mdloby a hrůzy, natož ten nemocniční pach a prostředí. Stačí mi zubní ordinace. A čím jsem starší, tím to hůře prožívám! Na vyšetření žaludku mi musel Dr.dát oblbovačku abych to nevnímala.

helza 10. 11. 2016 | 20:19

farah.farah: Myslím, podle toho, jak to psala, že s lékařem je nutné řešit problémy s menstruací. Já ji například mívala tak dlouhou a silnou, že jsem pravidelně končila na revizi, tedy "výškrabu". Nehledě na to, že to bylo natolik akutní, že se prováděla bez umrtvení, což byla lahůdka, jsem ztrácela tolik krve, že jsem byla jak mátoha. A takových nás nebylo málo. Jiné sice tak silně a dlouho nekrvácely, ale zase co týden, což mělo podobný efekt. Nakonec jsem šla na hysterektomii a utla to.

majdalenka1 10. 11. 2016 | 19:04

farah.farah: Nehledě k tomu, že to trvá několik let! Nedovedu si představit, že by do mně celou dobu cpal MUDr. hormony.

farah.farah 10. 11. 2016 | 15:57

úplně nechápu proč by jakmile nastoupí menopauza měl doktor zahájit léčbu, vždyť to přece není nemoc ale normální přirozený jev, léčbu potřebuje akorát nkdo kdo má menopauzu předčasnou. Co chcete proboha "léčit" na přechodu?

Přečtěte si také

Horoskopy

Jednomu členu rodinu se snažíte pomoci, ale on to bere naopak. Má pocit, že mu nerozumíte. Radši ho…

Nejčtenější články

Doporučujeme