Haas, Nový, Beneš: Prvorepublikoví milovníci a jejich tajemství

27. 10. 2017
Haas, Nový, Beneš: Prvorepublikoví milovníci a jejich tajemství
Na plátně vystupovali jako zkušení svůdníci, v reálném životě jim fanynky padaly k nohám. Jaký ale byl ve skutečnosti milostný život slavných hvězd za první republiky?

Hugo Haas: Zábavný a prostopášný bonviván

Patřil k nejslavnějším hercům tehdejší doby, exceloval v každé roli, kterou dostal. Skvělý byl zejména ve filmu Mravnost nade vše. Tou se však v životě dvakrát neřídil. Měl rád rychlá auta, bouřlivé večírky a kokain. No, a samozřejmě i ženy.

Ženy ho milovaly – byl totiž bonviván, který dokázal bavit celou společnost. Jeho postelí prošla celá řada žen, slavné nevyjímaje. Ať už to byly Adina Mandlová, Ljuba Hermanová, Olga Scheinpflugová či mnohé další. Ve svých pamětech například vzpomíná Otakar Vávra, že když šel Haas po Národní třídě, neminul jedinou ženu, která by se za ním neohlédla a neusmála. „Byl to vyloženě postelový typ.“ V roce 1937 se však seznámil s Marií Bibikof, které v žilách kolovala modrá krev. Láska byla na světě a Bibi, jak jí Haas říkal, dokázala to, co jiné před ní nedokázaly – zkrotila ho. Prostopášný Hugo se nakonec vždy vrátil k ní.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte mezi jedince, kteří se ničeho nebojí a občas jdou do všeho po hlavě. Tato situace nastane i o Modrém pondělku. Pokud chcete dosáhnout úspěchu, netlačte na pilu. Platí to pro…

Nejčtenější články

Doporučujeme