Hádky z hladu: Když je muž hladový, bývá nesnesitelný. Jak s ním jednat?

2. 4. 2022
Jsme-li hladoví, býváme často nedůtkliví, podráždění a v krajním případě i agresivní. Hlad z nás může udělat nepříjemné osoby, kterým je lepší se vyhnout, a často se to děje zejména mužům. Co za tím je a jak s takovou situací naložit?

Z deníčku ženy hladového muže

„Naprosto nechápu, že mi to nedošlo dříve! Vždy když přišel Dan z tréninku, byl nepříjemný velmi podobným způsobem, jako já před menstruací – což myslím zcela vážně a bez nadsázky. Z volejbalu vždy pospíchal, protože jsme se doma střídali. Mnohdy to bylo na minuty. Já utíkala na angličtinu a on hlídal malého. Myslela jsem, že je problém v tom, že nemá malého rád, i když přítel zarputile tvrdil opak. Syn není jeho, seznámili jsme se, až když byly synovi tři. Po návratu z angličtiny mě ale doma čekal úplně jiný muž. Najedený muž! A najedený byl spokojený. Vše mi došlo ve chvíli, kdy o tom v práci na adresu šéfa vtipkovala jeho sekretářka. Ta pro šéfa založila i speciální šuplík v kuchyňce, kde byly vždy nějaké sladké antistresové sušenky a müsli tyčinky. Naše středeční potréninkové krize tedy velmi snadno vyřešila svačina, kterou jsem příteli ráno připravila spolu s obědem do práce,“ dělí se o své zkušenosti s hladovou hádavostí paní Renata.

Co je ve vztahu kompromis? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Závěrem měsíce jste aktivní, pracovité a také samá legrácka. Většina kolegů z toho bude na větvi, protože jste vtipné. Většinou se tváříte vážně a držíte se při zemi. Díky tomu zavládne na…

Nejčtenější články

Doporučujeme