Halina Pawlowská má ráda infantilní zvířecí vtipy

24. 7. 2002
Halina Pawlowská má ráda infantilní zvířecí vtipy
Před a po natáčení televizních Banánových rybiček si Halina Pawlowská nikdy neodpustí pronést minimálně jeden, jak sama říká, infantilní vtip. "Miluji hlavně ty zvířecí. Režisér je ale nikdy nepustí do televize a vystřihne to."

Halina Pawlowská má ráda infantilní zvířecí vtipy

Klepněte pro větší obrázek Před a po natáčení televizních Banánových rybiček si Halina Pawlowská (47) nikdy neodpustí pronést minimálně jeden, jak sama říká, infantilní vtip. "Miluji hlavně ty zvířecí. Režisér je ale nikdy nepustí do televize a vystřihne to. Slyší je tedy jenom diváci v sále," řekla Pawlowská tiskové agentuře Korzo.

Režisér ji prý vždycky před natáčením upozorní: "Prosím tě, infantilní vtipy neříkej, vypadáš pak jako blázen."
Ani před natáčením cédéčka Banánové perličky, což jsou vybrané pasáže z její knížky, si Halina vtip neodpustila. Anekdotou o adoptivní želvě rozesmála vděčné publikum.
Zmíněné CD se natáčelo v úterý 23. července v pražském nahrávacím studiu ADK. "K Banánovým rybičkám a perličkám mám pořád kladný vztah. Hrozně ráda je dělám," konstatovala Halina.

Moderátorka už dva roky říká, že připravuje filmový scénář. "Mám zatím napsaných jenom pár stránek. Bude to o ženách a jasné je ještě i to, že to bude komedie. Zbytek zatím nechci prozradit," mlží Pawlowská.
A kdy se dočkáme výsledku? "Tak možná za dva roky můžete něco čekat. Pak se snad bude natáčet, ale to všechno pak závisí na financích," dodala úspěšná spisovatelka, scenáristka a publicistka.

zdroj: Korzo
foto: Korzo - K Banánovým rybičkám a perličkám mám pořád kladný vztah. Hrozně ráda je dělám," říká Halina Pawlowská.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme