Halle Berryová nedá dopustit na britskou kuchyni

6. 5. 2002
Halle Berryová nedá dopustit na britskou kuchyni
Přátelé oscarové herečky Halle Berryové vědí, že na oslavu profesionálních úspěchů pro ně půvabná Berry rozhodně neuspořádá velkolepý raut s exotickými jídly a ani je nepozve na velkolepou večeři do luxusní restaurace. To prostě není její styl.

Halle Berryová nedá dopustit na britskou kuchyni

Přátelé oscarové herečky Halle Berryové (33) vědí, že na oslavu profesionálních úspěchů pro ně půvabná Berry rozhodně neuspořádá velkolepý raut s exotickými jídly a ani je nepozve na velkolepou večeři do luxusní restaurace. To prostě není její styl. Slavná herečka totiž za nejpříjemnější kulinářský zážitek považuje oběd v některé z malých londýnských restaurací s rychlými jídly, kde si dá klasickou rybu se smaženými brambůrkami.

Návštěvníci nejedné londýnské restaurace měli dokonce možnost s herečkou přímo poobědvat. �Paní Berryová a její manžel jsou našimi pravidelnými hosty. Když máme plno a oni si náhodou nerezervovali stůl, neváhají a sednou si s našimi obyčejnými návštěvníky k jednomu stolu. Je to úžasný pár,� prozradil majitel jedné z nepříliš vyhlášených londýnských jídelen, které Halle často navštěvuje.
Berryová a její muž, muzikant Eric Benét (31), jsou svojí láskou k britským pokrmům známí i v Hollywoodu. Nedávno si proto pořídili vlastního anglického kuchaře, který s nimi jezdí po světě.
�Pokaždé když jsem v Londýně zajdu si do některé z místních restaurací. V naší hollywoodské rezidenci a na cestách mi pak vaří náš kuchař,� pochvaluje si neustálý přísun britských jídel hvězda nejnovější bondovky.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto týdnu vás velmi naplňuje, když můžete někomu podat pomocnou ruku. Stále ještě se ve vašem znamení prochází přátelské Slunce, což ochranitelské tendence ještě posiluje. Mimořádně…

Nejčtenější články

Články odjinud