Hana Zagorová slaví 73! Mladších partnerů se nebojí a šediny neřeší

6. 9. 2019
Devět Zlatých slavíků, jedenáct milionů prodaných desek, zhruba devět set nazpívaných písní a stovka vlastních textů. Hana Zagorová, zpěvačka původem z Moravy, je na hudební scéně přes padesát let a právě dnes slaví třiasedmdesáté narozeniny. Přestože působí neustále pozitivně, v životě prožila i zdravotní trable i zklamání. Co všechno ji potkalo a kdo je její životní kotvou, o kterou se může opřít?

Mladších partnerů se nebojí

Loni vydala nové album "Já nemám strach" a stejnojmennou titulní píseň pro Hanu Zagorovou napsal Marek Ztracený. Ve videoklipu si pro změnu zahrál Ondřej Sokol. Jak je vidět, nestárnoucí pěvecká hvězda se nebojí spolupracovat i s těmi, kteří ještě nebyli na světě, když se ona narodila. S mladými ale pracuje ráda a v mnoha rozhovorech taky řekla, že je to pro ni inspirující. Kromě nahrávání a koncertování, kterého si v roce 2019 užívá zhruba pětkrát za měsíc, nejraději cestuje. Doprovází totiž manžela Štefana Margitu na jeho zahraničních angažmá.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci směny vám spadne kámen ze srdce, protože se vám nebude dařit podle představ. Jde vidět, že nejste ve své kůži a od nového měsíce očekáváte především nárůst energie. Přeci jen jste…