Hanka Mašlíková: "Sexy jsem na přehlídkách, šedá myška v soukromí!"

2. 7. 2009
Hanka Mašlíková: "Sexy jsem na přehlídkách, šedá myška v soukromí!"
Sexbomba Hanka Mašlíková (26) bývá obvykle na přehlídkách a večírcích k nepřehlédnutí. Svá zvětšená prsa nikdy nezapomene zdůraznit a její vlasy jsou vždy sestřižené podle poslední módy. V soukromí se ale chová jako šedá myška.

"Ve svém volném čase nosím nejraději pohodlnější módu. Džíny, tenisky a nějakou volnou bundu. Vyhýbám se i podpatkům. Ty si beru, jen když mám nějakou důležitou schůzku nebo večírek," svěřila se Korzu Mašlíková. Hanka neskrývá, že je ráda středem pozornosti, a obdiv mužů ji těší. Razantně ale odmítá, že by to bylo jen kvůli zvětšeným prsům. Za vším je prý pořádná dřina. Jako modelka se o sebe musí starat, což vyžaduje mít i plný šatník nejrůznějšího oblečení.

Mám málo skříní! "Můžu o sobě říct, že naprosto nejvíc ulítávám na džínách. Doma jich mám něco kolem pětatřiceti," tvrdí. Jako většina žen dává Hanka přednost pohodlí před cenou. To se následně projevuje i v množství nakoupeného zboží. "Pomalu už budu muset nakupovat další skříně, protože těch věcí mám tolik, že už je nemám kam dávat. Paradoxně ale stejně pořád dokola nosím jen své oblíbené věci," směje se modelka. A za co je ochotna utratit nejvíc? "Asi za kabelku. Ta je na mně obvykle nejdražší," říká Mašlíková.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Radujte se, neboť máte v zádech posilující energii Slunce. Ta podporuje vše, co ve vašem životě vede ke stabilitě. Nelze však opomenout záškodnici Venuši, jejíž kvadratura na vaše znamení…

Nejčtenější články

Články odjinud