HARIBO TRUCK SHOW & Go Carribean Night v doprovodu Juliana Záhorovského

28. 7. 2005
Přijměte pozvání na sladkou medvědí show. Zábava pro celou rodinu bude probíhat v odpoledních až večerních hodinách po celém území České republiky na konci měsíce července a v průběhu srpna. Program bude rozdělen na odpolední a večerní část. Dětskou odpolední zábavu plnou her a soutěží vystřídá večerní program určený pouze dospělým.

Umístění trucku je koncipováno tak, aby se účastníci a soutěžící mohli mezi jednotlivými atrakcemi zchladit v místních koupalištích a jezerech. V ostatních městech zvolila medvědí karavana prostory na náměstích nebo u obchodních domů. Moderátorem celé akce bude DJ Adam Nedvídek.

Na co se mohou těšit děti? Pro děti je připraven nafukovací skákací hrad, kolotoče i skluzavka. Nebude chybět ani koutek s malováním a speciální prostor pro vytváření medvědích odznaků. Celý den se bude z medvědího trucku linout hudba a zpěv.

Dětským zpíváním bude provázet Julian Záhorovský, finalista loňské Superstar. Ten se postará nejenom o program se svojí kapelou a písničkami, ale i o křest novinky společnosti HARIBO – bonbonů Julian, inspirované právě jím samotným. Letošní léto se mohou malí i velcí spotřebitelé těšit na báječnou novinku – bonbony s „medvědí kvalitou“ ve tvaru malých sladkých srdíček. Julian bude inspirací nejenom v mlsání, ale i ve zpěvu. Malí i velcí odvážlivci si s ním budou moci zazpívat na pódiu HARIBO Trucku. Nebo vyzkoušet populární Karaoke. Pro všechny soutěžící odvážlivce je připravena řada cen.

Medvědy HARIBO přijede do některých měst podpořit a užít si Go Carribean Night i Maxim Turbulenc, Infinity nebo Zekon.

Jaký program čeká na teenagery a muže? Karavana nezapomněla ani na teenagery. Pro ně je připravena Go U rampa společně s freestylovou exhibicí. Dále simulovaná závodní dráha pro řízení automobilu joystikem. Testovat se budou ale i opravdové automobily, kde si najdou jistě své i muži.

Hovoříme-li o celé rodině, co tedy čeká na maminky? Jedna z předních kosmetických společností bude v rámci trucku předvádět svoje produkty, radit i líčit a provádět kosmetická ošetření přímo na místě.

Večerní zábava pro dospělé Večer se celý truck „převlékne“ do hávu zábavné Go Carribean Night pro dospělé. Účastníci si budou moci nejenom zazpívat, ale ve speciální nafukovací „hospodě“ pro ně budou připraveny nejrůznější letní koktejly. Program bude obohacen barmanským vystoupením, Go Go tanečnicemi i břišními tanečnicemi a módní přehlídkou.

Celá akce je spojena nejen se zábavou pro celou rodinu, ale jedná se i o propojení s charitativní sbírkou pro nadaci Kapka naděje paní Venduly Svobodové.

Kdy zavítá medvědí karavana HARIBO právě do Vašeho města?

30.7.2005 - Plzeň - autokemp OSTENDE 31.7.2005 - Praha - Žluté Lázně 1.8.2005 - Lipno - autokemp Modřín (na západ od obce Lipno nad Vltavou) 2.8.2005 - Praha - TESCO Letňany 3.8.2005 - Máchovo jezero - Doksy 4.8.2005 - Seč - Autokemp Seč 5.8.2005 - Pardubice - koupaliště Cihelna 6.8.2005 - Jihlava - náměstí + město 7.8.2005 - Vranovská přehrada - Autokemp Pláž 8.8.2005 - Zlín - Shoping city - Carrefour 9.8.2005 - Olomouc - GLOBUS 10.8.2005 - Ostrava - krytý bazén - Ostrava Poruba 11.8.2005 - Brno - GLOBUS 21.8.2005 - Brno - Dobrák - koupaliště

Jak se zrodilo HARIBO? Prvními kroky zakladatele společnosti HARIBO pana Hanse Riegela bylo zapsání společnosti do obchodního registru města Bonn. Vlastní firmu založil v roce 1920 pod názvem HARIBO – Hans Riegel Bonn.

O dva roky později vytvořil Hans Riegel „Tančícího medvídka“ figurku z ovocné gumy. Tato figurka se stala později světově proslulou, jako HARIBO Zlatý medvídek – Goldberen. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná jak malým tak dospělým“.

Dnes má HARIBO téměř dvacet výroben po celé Evropě a nadále expanduje. Své výrobky dodává téměř do stovky zemí světa.

HARIBO Zlatého medvídka mlsají všichni Někdo často, jiný výjimečně, ale v podstatě každý z nás někdy dostane chuť na něco sladkého. Největší objem v kategorii bonbónů tvoří segment dětských želatinových produktů, jejichž obliba stále stoupá. Klasickým produktem je v tomto segmentu Zlatý Medvídek HARIBO. Přichází potěšit nejen dětské mlsné jazýčky už 82 let. Je prakticky stejný jako v době svého vzniku, ten původní byl jen o něco větší a hubenější. Receptura, která zajišťuje milovníkům medvídků stále jedinečnou chuť, se nezměnila. Od roku 1967 je medvídek chráněn patentem a na trhu patří k tradiční, zlaté klasice.

Když v roce 1922, dva roky po založení firmy HARIBO, přišel její zakladatel a majitel Hans Riegel s novým typem bonbonů z ovocné gumy, ani netušil, jakým fenoménem se Zlatý medvídek jednou stane. Původně se jmenoval „Tančící medvídek“ a byl inspirován částečně živými tančícími medvědy, předváděnými na poutích a částečně populárním americkým medvídkem Teddy. Od Zlatého medvídka, v té podobě, kterou známe dnes, se lišil i tvarem – byl vyšší a štíhlejší. Během 80leté historie existence Zlatého medvídka si na této cukrovince pochutnávalo mnoho známých osobností, mezi nimi i německý císař Vilém II., první německý spolkový kancléř Konrad Adenauer, světoznámý fyzik Albert Einstein či autor dětských knih Erich Kästner.

Jaký je Zlatý medvídek dnes? K ochutnání je pět různých příchutích odlišených barevně a od roku 2000 mohou pozorní mlsouni najít v každém sáčku i několik usmívajících se medvídků.

Nedoceněná želatina Jak je to s působením želatinových bonbonů HARIBO na zdraví dětí i dospělých? Můžete být bez obav. Bylo vědecky prokázáno, že kvalitní želatina kladně ovlivňuje zdraví konzumentů. Přispívá k optimálnímu růstu a zdraví dětských kloubů i kostí, dospělým pomáhá při zdravotních problémech s klouby. Řadí se mezi nejdůležitější faktory udržování vlhkosti v kůži, takže je nezbytným pomocníkem lidí se suchou pokožkou. Dlouhodobé zařazení želatiny do jídelníčku má vynikající účinky na vlasy a nehty – jsou pevnější, pružnější a jejich ozdravění je na nich doslova vidět. Protože jde o vnitřní působení, účinek je stálejší a trvanlivější, než když se o vlasy, pleť či nehty pečuje pouze povrchově.

Při výrobě Zlatých medvídků HARIBO se používají výhradně přírodní látky. Barvu a chuť dodávají ovocné a rostlinné výtažky (např. i kyselina citrónová, ovšem nikoli jako konzervovací přípravek, ale jen jako dochucovadlo v malém množství), bonbony se leští včelím voskem, nikoli tukem.

Každý medvídek stráví ve výrobním procesu 3 dny, během kterých je z produktu například odstraněn přebytek vody, která může být nositelem možných mikroorganismů. Právě nižší podíl vody pak zaručuje čerstvost a prvotřídní kvalitu s dlouhou dobou trvanlivosti.

A víte, že i medvídci se dají vědecky zkoumat? Vanessa Holtz z Trieru, studující na vysoké škole obor technologie potravin, učinila nečekaný objev. Rozpustila Zlaté medvídky HARIBO ve vodě a metodou tzv. „chromatografie na tenké vrstvě“ zjistila, že obsahují 15 z 20 životně důležitých aminokyselin. Tyto „stavební“ látky si lidské tělo samo nedokáže vytvořit, je proto potřeba dodávat je tělu v potravě.

Až budete zase příště zvažovat, jaký pamlsek by byl vhodný pro vaše ratolesti, nezapomeňte při tom na HARIBO. Neohrozí ani tělesnou hmotnost (neobsahuje tuk), ani dětské zoubky, neboť cukr se při výrobě neutralizuje a začne se z bonbonů uvolňovat až v žaludku. Pro své výborné zdravotní účinky jsou Zlatí medvídci HARIBO vhodným doplňkem dětské stravy, odměnou i dárkem.

Třeba zachutnají i Vám. Ať už v podobě zlatých želatinových medvídků nebo v podobě srdíček – novinky bonbonů JULIAN.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě před pár dny jste nebyli ve své kůži, ale nyní je to naopak. S trvalým partnerem jste konečně urovnali spory a hledáte čas, jak si to společně vynahradit. V tomto týdnu to bude…

Nejčtenější články

Doporučujeme