Harrison Ford šetří kde se dá

4. 7. 2002
Harrison Ford šetří kde se dá
Pryč jsou roky, kdy si mohly hollywoodské celebrity užívat svých závratných honorářů plnými doušky. Krize na americkém akciovém trhu a pád dolaru nutí i ty nejbohatší z nejbohatších ukládat peníze na horší časy. Populární hvězdy stříbrného plátna začínají šetřit, kde se dá.

Harrison Ford šetří kde se dá

Klepněte pro větší obrázek Pryč jsou roky, kdy si mohly hollywoodské celebrity užívat svých závratných honorářů plnými doušky. Krize na americkém akciovém trhu a pád dolaru nutí i ty nejbohatší z nejbohatších ukládat peníze na horší časy. Populární hvězdy stříbrného plátna začínají šetřit, kde se dá. Pád akcií, v nichž má většina herců uloženy své úspory, dolehl i na nepřemožitelného Indiana Jonese Harrisona Forda (59), který patří mezi nejbohatší členy hollywoodské smetánky.

Vskutku starostlivý přístup k penězům u slavného milionáře zaznamenali zaměstnanci newyorské pobočky vyhlášeného knihkupectví Barnes & Noble, kterou Harrison se svojí přítelkyní Calistou Flockhartovou (37), známo ze seriálu Ally McBealová, nedávno navštívili. �Hned jak přišli, vrhli se oba po knize Tima Zagaty, který každoročně zveřejňuje seznam newyorských restaurací, doplněný vlastním hodnocením. Poté, co si vybrali adresu nejbližší restaurace, knihu vrátili na pult a bez rozloučení odešli,� popisuje návštěvu hvězdné dvojice ředitel knihkupectví.

Fordovy kolegyně si v souvislosti s touto událostí neodpustily nejednu uštěpačnou poznámku. �Harrison je známý až chorobnou šetrností, na své přítelkyni však šetří více, než by bylo zdrávo. Je jen otázkou času, kdy si to chudinka uvědomí,� popichují slavný pár hollywoodské nepřející jazyky.
Vydavatel populární ročenky Tim Zagat jen s úsměvem dodal: �Kdybych měl jejich adresu, poslal bych jim jeden výtisk zdarma.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Za tímto týdnem se budete rádi ohlížet, protože se vám opravdu dařilo. A to nadřízený ještě neví, že máte v hlavě plno plánů, které chcete uskutečnit. To si však nechte na pondělí. Nic se…

Nejčtenější články

Doporučujeme