HBO hledá SuperBaviče

1. 2. 2005
Jste zábavní a vtipní? Rádi se předvádíte? Umíte vyprávět? Baví vás frky? Říkají Vám přátelé donekonečna, proč ještě nejste v televizi? Nyní máte jedinečnou šanci svého talentu využít!!!

Zúčastněte se konkurzu filmového kanálu HBO do pořadu Na stojáka!

První řada pořadu Na stojáka se s měsíčním odstupem vysílá už od 17. prosince 2004. Výkonný producent pořadu Ondřej Trojan oslovil pro tuto první sérii známé i méně známé české herce, takže na obrazovkách se postupně představí např. Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Petr Čtvrtníček, Martin Zbrožek, Lumír Tuček, Robert Nebřenský, Tomáš Matonoha, Luděk Sobota, Anna Polívková, Věra Víchová, Ester Kočičková a další.

Princip pořadu je v zásadě velmi jednoduchý, jde o skeč nebo, chcete-li, show jednoho herce, který se snaží přítomné publikum, usazené v hledišti barového typu, pobavit jen pomocí svého umu a mikrofonu. Jeho výstup může trvat od několika málo vteřin po cca osm-deset minut. Kamery celý program zaznamenají a výsledkem je pak sestřih toho nejlepšího. Kritérium zůstává jediné – bavit publikum a nabídnout mu to nejlepší.

Protože se HBO rozhodlo pokračovat ve vysílání pořadu i do budoucna, dovolujeme si pozvat všechny z Vás, kteří budou mít chuť a zápal se na tomto pořadu podílet.

Kontaktujte nás co nejdříve nejlépe prostřednictvím e-mailu: nastojaka@tha.cz nebo telefonicky na: 602 133 449 – produkce Total HelpArt T.H.A.

Konkurz vybraných „bavičů“ proběhne ve třech termínech: 22. února, 8. a 22. března vždy v 19:00 hodin v Klubu Solidní nejistota (Pštrossova 21, Praha 1). Nejlepší z tohoto tzv. předvýběru se zúčastní generální zkoušky v Divadle na Dobešce a ti úplně nejlepší již samotného natáčení HBO za přítomnosti televizních kamer v Lucerna Music Baru.

S pozdravem

filmový kanál HBO a společnost Total HelpArt T.H.A.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je úplně zbytečné přemýšlet o tom, co jste kdy měli udělat jinak. Staré chyby a přešlapy nechte za sebou, je třeba začít s čistým stolem. Špatné dny jsou definitivně za vámi, takže se…

Nejčtenější články