Heath Ledger byl za svého Jokera jmenován největším filmovým padouchem

17. 10. 2008
Heath Ledger byl za svého Jokera jmenován největším filmovým padouchem
Filmový web Moviefone.com zná vítěze své vyhlášené ankety o největšího filmového padoucha tohoto léta. S obrovským náskokem 95 procent všech hlasů s přehledem zvítězil tragicky zesnulý herec Heath Ledger, který geniálně ztvárnil zvráceného zločince Jokera ve velkofilmu Temný rytíř.

Ledger, jemuž se stala psychicky náročná role Jokera osudná, se po dlouhotrvajících depresích v lednu tohoto roku předávkoval léky. Joker se tak stal jeho labutí písní a poslední stoupou, kterou ve světě filmu ve svých pouhých devětadvaceti letech zanechal.

Na druhém místě ankety se umístila herečka Cate Blanchettová s 2 procenty hlasů, která přesvědčivě ztvárnila sovětskou agentku Irinu Spalkovou ve filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky.

Joker vs Joker (Jack Nicholson vs Heath Ledger)

O třetí místo se podělili padouši z filmových hitů Iron Man v podání Jeffa Bridgese jako Obadiaha Stana, Neuvěřitelný Hulk v podání Tima Rotha jako Emila Blonskyho a Mumie: Hrobka dračího císaře v podání Jeta Li jako dračího císaře.

Heath Ledger jako Joker

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je vhodný čas řešit případné nutné kroky s bankou, jednat ohledně úvěrů, hypoték a přehodnotit vaše příjmy a výdaje. Byla by škoda, kdybyste tuhle příležitost propásli. Nejdřív se ale…

Nejčtenější články

Články odjinud