Heidi Janků rozmazluje manžela, koupila mu auto i vrtulník

21. 3. 2010
Heidi Janků rozmazluje manžela, koupila mu auto i vrtulník
Zpěvačka Heidi Janků (47) si svého manžela Iva pořádně hýčká a rozmazluje. Loni mu k pětasedmdesátým narozeninám koupila luxusní automobil, k Vánocům od ní dostal helikoptéru. V květnu oslaví hudebník Ivo Pavlík šestasedmdesátiny. Dokáže mu Heidi zase splnit jeho přání?

"Musím to upřesnit, drahé auto jsem mu koupila, ale jezdíme s ním oba. Někdy jsou to pěkně dlouhé štreky, takže potřebuji pohodlný vůz, abych nebyla po cestě unavená. Navíc se do něj musí vejít i mé převleky," vysvětluje zpěvačka Korzu.

A hned dodala, jak je to se zmíněnou helikoptérou. Ta, i když vypadá jako opravdová, je ve skutečnosti jen modelem. Ivo ji prý viděl u přátel a moc po ní zatoužil, tak mu model koupila.

"A máme dokonce dvě, jedna je miniaturní, druhá má rozpětí něco málo přes metr. A už se nemůžeme dočkat, až bude pěkné počasí a budeme si ji moci vyzkoušet. I když mě k tomu muž asi nepustí, já nejsem technický typ a většinou všechno hned rozbiji," přiznává Heidi Janků zkroušeně.

Zpěvačka má proto trochu obavy, že bude odsouzena do role diváka a podavače, když na jejich velké zahradě vrtulník někam zatoulá. "Už to tuším, že se letos pořádně naběhám, alespoň si tak budu udržovat kondičku," směje se zpěvačka.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Finiš pracovního týdne se ponese v duchu nesrovnalostí na pracovišti. Jedná se o vztahy a komunikaci mezi vámi a kolegy. Hvězdy vás varují! Dávejte si pozor na to, jak se k…

Nejčtenější články

Doporučujeme