Heidi Janků rozmazluje manžela, koupila mu auto i vrtulník

21. 3. 2010
Heidi Janků rozmazluje manžela, koupila mu auto i vrtulník
Zpěvačka Heidi Janků (47) si svého manžela Iva pořádně hýčká a rozmazluje. Loni mu k pětasedmdesátým narozeninám koupila luxusní automobil, k Vánocům od ní dostal helikoptéru. V květnu oslaví hudebník Ivo Pavlík šestasedmdesátiny. Dokáže mu Heidi zase splnit jeho přání?

"Musím to upřesnit, drahé auto jsem mu koupila, ale jezdíme s ním oba. Někdy jsou to pěkně dlouhé štreky, takže potřebuji pohodlný vůz, abych nebyla po cestě unavená. Navíc se do něj musí vejít i mé převleky," vysvětluje zpěvačka Korzu.

A hned dodala, jak je to se zmíněnou helikoptérou. Ta, i když vypadá jako opravdová, je ve skutečnosti jen modelem. Ivo ji prý viděl u přátel a moc po ní zatoužil, tak mu model koupila.

"A máme dokonce dvě, jedna je miniaturní, druhá má rozpětí něco málo přes metr. A už se nemůžeme dočkat, až bude pěkné počasí a budeme si ji moci vyzkoušet. I když mě k tomu muž asi nepustí, já nejsem technický typ a většinou všechno hned rozbiji," přiznává Heidi Janků zkroušeně.

Zpěvačka má proto trochu obavy, že bude odsouzena do role diváka a podavače, když na jejich velké zahradě vrtulník někam zatoulá. "Už to tuším, že se letos pořádně naběhám, alespoň si tak budu udržovat kondičku," směje se zpěvačka.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Leden se blíží ke svému konci, ale vy si držíte pocit, že právě začínáte. Ať už se pustíte do čehokoliv, podaří se vám to. Neváhejte si koupit los pro štěstí anebo se zúčastnit soutěže.…

Nejčtenější články

Doporučujeme