Komentáře k článku zpět na článek

mlíčko 3. 8. 2016 | 08:19
Dasa52 2. 8. 2016 | 13:29

Away28: úplně s vámi nesouhlasím, protože já jsem třeba po rozvodu potkala mladého nezadaného bezdětného a svobodného chlapa a jsem s ním dodnes, ale máte pravdu, že ve 40 je svobodný chlap už "divný". tomu mému je o deset míň, než mně, takže byl prostě ještě "neusazený", když jsem se mu připletla do cesty zase to samozřejmě má svá rizika, že bude chtít další děti a rodinu a najde si mladší. ale jsme spolu už 13 let a i kdyby odešel dneska, tak to stálo za to a nikdy toho nebudu litovat. takže nějaké "co by chtěla" neuznávám, nemohla bych být s někým, s kým jsme si jen tak "zbyli", život by mě netěšil. potřebuji vedle sebe mít někoho, kdo mě má rád, kdo mě obdivuje a respektuje. někoho, kdo si mě po zralé úvaze vybral, ne někoho, kdo potřebuje vyžehlit košile a uvařit teplou večeři a tak se nastěhuje k jakékoliv ženské (nebo si jí nastěhuje k sobě) a pak radši tráví večery mimo domov. to mi přijde dost smutné.

Elynor 2. 8. 2016 | 08:44

Away28: no, s dítětem - tomu dítěti bude tak 16 - 17 let, odhadem. To už asi taková překážka vztahu nebude, navíc ona o něm vůbec nepíše, jako by v současnosti ani neexistovalo. Tudíž ho zřejmě nepovažuje za problém.

Away28 2. 8. 2016 | 08:18

No jo, čtyřicítka s dítětem, co čeká?
Majetek normální chlapy nezajímá, spíš nějaká perspektiva. Na mladého bezdětného chlapa nemá, a chlap v jejím věku už prostě závazek pravděpodobně mít bude.

Barbaraki 31. 7. 2016 | 13:54
kocicka111 30. 7. 2016 | 01:35

Zdravím, prosím, kde najdu adresu Helenky? Balím kufr, okamžitě s ní měním někdy, když si čtu různé návody na spokojený vztah, manželstvi , pořízení si rodiny, jaký být rodič, partner, se nemůžu zbavit pocitu těch zažitých modelů, vzorců dokonalého života. Možná kdyby lidé více přemýšleli o tom, že narozdíl od zvířátek si můžeme rozmnožování ve většině případů korigovat sami, bylo by mnohem více šťastných dětí rodičů, kteří se mají skutečně rádi a navíc by tato planeta nebyla přelidněná natolik, že jak se bude žít dalším generacím, raději moc nekoumat. Vztah je fajn, dokud se nepřesune do stadia mamaservis, stereotyp. Patrně nejsem romanticky založená, protože jsem bezdětná a vdaná asi 4 roky, pravda moc mě to tedy nebere. Čím dál častěji mívám totiž vnitřní touhu, žít si jako Helenka, jak jí mnohé radíte. Bohužel jen na ten domek a na rozjezd firmy nemam fin. prostředky. Občas si vyrazit s potencialnim nápadníkem, který je na vás vlídnější než ten, kterému jste doma prala ty smradlavé fusekle.
Nevím, proč to tak někteří lidé hrotí. Nutnost mít partnera, být vdaný, ženatý, být rodičem. Samota tíží, ale ten, kdo je single, svobodný, bezdětný musí být sám, osamělý? Práce, která baví, zájmy, přátelé, občasné seriozní známosti, mít čas sama na sebe, uklízet si nepořádek, který jste si udělala jen vy sama,.... Mě to zase tak špatně nezní

Dasa52 29. 7. 2016 | 23:02
Elynor 29. 7. 2016 | 22:02

Asi příliš velitelský typ. Paní je zvyklá řídit firmu, dirigovat zaměstnance, být úspěšná, a ono to ohledně partnera najednou nějak nefunguje. To je ale pech co? Jo a připomnělo mi to vtip: "Mám dva domy, vilu na Havaji, auto s osobním řidičem, miliardu v bance. Jsem sympatický, milý, skromný, hezký a hodný. Zn: Nikoho nehledám, jen se chlubím."

SandraN 29. 7. 2016 | 20:23

Je to fakt, většinou člověk potká, když se zabývá tím, co ho baví a když to ani nečeká, ani na to zrovna nemyslí. Moji známí se potkali při hledání náhradního spoje, při úrazu na ulici, při sportu, na společném koníčku. Přestaňte hledat, najděte si svoje cíle. Věnujte se tomu, co Vás láká. Ale jinak, pokud jste nás chtěla naštvat, neb řadě z nás ten náš doma jen překáží nebo jen tak tak vyjdeme do výplaty, nemluvě o pracovním postu či vlastním baráku.....tak si nás dámo nepřejte. No žejo, holky....?!

monada 29. 7. 2016 | 19:29

Dasa52: přesně tak když se bude věnovat svým koníčkům tak potká ani nebude vědět jak já kdybych zůstala sama tak si to užívám , ale ještě jsem šťastně vdaná a užívám si to taky. Prostě mít pohodu a radost z každé maličkosti.

Dasa52 29. 7. 2016 | 18:41

zase článek o penězích. byl zajištěný, jsem za vodou, zahrnoval mě dárky, mám krásný dům, firmu blá blá blá. tohle nikomu štěstí nepřinese, jen to budí závist a přitahuje příživníky. v určitém věku je hodně vrstevníků ženatých se závazky. za 5-10 let, až se rozvedou, najdete snadno toho pravého ne, to je trochu nadsázka, ale souhlasím, že tady se prostě nevyplácí to intenzivní hledání jakéhokoliv chlapa. kdyby se na to vykašlala, tak by se objevil sám. "drahá" seznamka je stejně na draka, jako levná. ti správní chlapi se hledají tam, kde se děje něco, co mě baví (sport, kultura, cestování, knihovna atd. podle zájmů).

lebahu 29. 7. 2016 | 15:19

Taky si myslím, že je třeba přestat tlačit na pilu. Nic vám už doma nebrečí, ale odrozeno máte, takže nemusíte vyšilovat skrz tikající hodiny. Uživíte se sama, sehnat chlapa na sex říkáte není problém... potřebujete nutně doma ty poházený špinavý ponožky? Prostě nehledejte, dělejte si co vás baví, nikdo vám do toho nekecá... a buď se nějakej volnej chlap přidá a nebo ne... Nechala bych tomu volný průběh.

SandraN 29. 7. 2016 | 14:34

Není to až tak špatné.....jen ten chlap tu není.....asi moc hledáte a asi je to na Vás vidět....člověk nemůže mít všechno, no. Chápu, že lépe se hledá zamlada, kdy je žena atraktivnější...ale myslím, nemáte zmeškáno. Jste v nejlepších letech, ne? Hodně štěstí.

Přečtěte si také

Horoskopy

Pondělí není váš oblíbený den, ale pokud se jedná o dnešní datum, tak je všechno v pořádku. V práci…

Nejčtenější články

Doporučujeme