Komentáře k článku zpět na článek

lebahu 21. 10. 2017 | 11:46

helza: Možná máš pravdu, že do toho můžou praštit znovu po letech, ale nic se s tím dělat nedá. Těžko dospělýmu chlapovi zakazovat kamarády (kamarádky). Takže stále platí pouze nad tím nespekulovat a nechovat se jako stíhačka. Protože tím manželství rozbije 100% i kdyby si pán o Denisu ani kolo neopřel.

farah.farah 19. 10. 2017 | 11:30

Asi tak, i kdyby paní měla naprostou pravdu v tom že jí Denisa chce manžela odloudit, tak žárlivost nebo nějaká ultimáta a pod tomu rozhodně nezabrání. Pokud se bojí že ho jiná ženská odloudí tak by se asi měla v prvé řadě postarat o to aby její vztah s manželem byl tak kvalitní že by ho jít za jinou prostě ani nenapadlo.

Mata69 18. 10. 2017 | 20:15

Paní je 20 let nejistá? To je dobrá, že ještě neskončila na psychině...Jo ták, ona jí ta kámoška nevadila, když hlídala děti. Tak to jo. Tak nevim no, manžel přiznal, že spolu i kdysi spali a nijak to nepokračovalo, a že by Denisa 20 let čekala až se kámošovi rozpadne manželství? Souhlasím s lebahu, paní má najednou asi moc času přemýšlet. Po dvaceti letech...

helza 18. 10. 2017 | 19:20
mambule 18. 10. 2017 | 12:10

Denisa je přelétavá, žádný vztah jí nevydrží. Není moc pravděpodobné, že by jí z mnoha vystřídaných ponožek žádná nesedla. Takže i kdyby do toho s Heleniným manželem praštili a stali se partnery, ani tento vztah nevydrží. Stačilo by počkat, až se chlápek zase vrátí domů

helza 18. 10. 2017 | 12:05

lebahu: Vím, že ty máš partu kamarádů a že to cítíš přesně tak, jak to píšeš. Ale nedá se to generalizovat. Znám takové letité kámoše "sourozence", z nichž se po mnoha letech přátelství stali milenci a jejichž manželství skončila v troskách. A ne jedny. A pokud je na jedné straně příliš marnách mnoho pokusů o trvalý vztah ... ?

helza 18. 10. 2017 | 11:51

No, ono už si v mládí zaskotačili a kamarádství vydrželo. S tím se manžel Heleně kdysi svěřil. Nicméně souhlasím s tím, že jakékoliv řešení jejich kamarádství, jakýkoliv neklid, natož žárlivost, jsou v tomto a nejen v tomto, případě naprosto kontraproduktivní, i kdyby byly zcela opodstatněné. Jak je to mezi nimi doopravdy, to nemůžeme posuzovat, to nemůže posoudit ani sama Helena a možná no neví ani oni dva. Vlastně to, že si kdysi zaskotačili je jakási zpráva o tom, že jim to spolu nesedlo, takže dobrá zpráva.

lebahu 18. 10. 2017 | 07:10
lebahu 18. 10. 2017 | 07:09

Denisa 20 let čeká na příležitost... to mě dostalo. Paní vypadly děti z baráku, nudí se a vymýšlí "scénáře". Pokud se bude chovat jako žárlivá kráva, je na nejlepší cestě, aby jí chlap fakt utekl. Ne s Denisou, ale třeba s nějakou mladou kůží.
Že to 20 let jiskří je možný, ale taky to vypovídá o tom, že Denisa ani manžel nejsou na úrovni hormony zmítaných zvířátek, když do toho 20 let nedupli a nepokazili si tím kamarádský vztah. Ono je totiž lepší mít celý kámoše, kterýmu můžu třeba ve 4 ráno zavolat, že je průšvih a pomůže mi, než si si pár minut zaskotačit... a o kamarádku a pravděpodobně i o manželku přijít.

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud vás čeká nějaké důležité jednání nebo schůzka, tak se důkladně zamyslete nad tím, jak působíte.…

Nejčtenější články