HELENA (50): Naletěla jsem podvodníkovi, za lásku tvrdě platím

7 komentářů

j66
2. dubna 2020 • 9:57

Do nehtového salónu, těžko někdo zabloudí jen tak. Pán si jí evidentně vyhlídl a určitě nebyla první ženská, na kterou se přilepil. Zpětně a zdálky, je všem vše zřejmé, ale nezapomínejte, že v tom uměl chodit, a myslím že ona moc šancí utéct neměla. :!:
Všichni víme, že v davu si máme hlídat peněženku před kapsáři, ale okradených je stále stejně už stovky let. >:-(

Mata69
29. března 2020 • 17:24

Naprosto souhlasím s tím, že jaksi není jasné, na co vlastně chtěl půjčit. Jestli to tak nejasné bylo i ve skutečnosti, tak je paní zralá na zbavení svepravnosti. K čemu si chtěl pronajmout ty dvě místnosti? A jaký z toho měl on prospěch, že za něj platila nájem? Proč mu pak navrhovala, aby pracoval z domu? A co to vlastně dělal, jakože...? Na jaké zboží chtěl půjčit? A jí fakt stačilo ujištění, že má životní pojistku? K čemu by jí byla, pokud tam nebyla uvedená jako oprávněná osoba? K ničemu, když nebyli manželé. Zase spíchnutý příběh horkou jehlou bez souvislostí. Ale bohužel je zřejmé, že podobné ženy existují, jejich uvažování je ovšem mimo mé chápání.

Rambíša
29. března 2020 • 16:43

Takové a podobné paní nelituji,zavinily si to samy! Její dcery měly lepší postřeh než ona,a je smutné,že věřila cizímu padouchovi a ne vlastní krvi. Vysvětlovat to tím,že na ni dcery žárlily (!) ,je směšné. Kolikrát v TV ukazují,jak lidé skákají na špek stále stejným trikům různých šmejdů a podvodníků ,třeba tuhle místo dezinfekce prodávali vodu...Někdy by stačilo jen se více zamyslet a podvodníci by umřeli hlady!

SandraN
29. března 2020 • 14:55

Ano, je to takové nedotažené. Kdyby paní napsala, využil mé dobré nálady při výletě,na oslavě výročí, abych mu bez papiru půjčila půl miliónu na zřízení opravny elektrospotřebičů, byl by člověk tak trochu v reálném obraze. Takto vypadá paní tak trochu jako momentálně zaostalá, na kterou stačí kývnout a ona hned letí vybrat do banky. A kde paní bydlí, taky nenapsala, třeba by ještě někdo potřeboval půjčit na hodinky s vodotryskem...?

Karel2529
29. března 2020 • 13:03

V tom příběhu úplně postrádám, na co si ten pán chtěl pronajmout místnosti vedle salonu té paní. Celé je to nedopsané, paní mu stále půjčovala, ale vůbec se tam nepíše proč a na co.Myslím si, že by na světě dost podvodníků rychle vymizelo, kdyby především nebyli lidé, kteří se nechají podvést průhlednou lží, která by se dala snadno odhalit, kdyby se ten člověk minimálně zajímal, zda to je pravda.

SandraN
29. března 2020 • 10:52

Svatá pravda, lidi jsou nepoučitelní. V padesáti by člověk už nějaký ten rozum mít mohl. Navíc se zbytečně snížila životní úroveň rodiny, dcer. Za ty zbytečně vyhozené prachy se mohlo pořídit něco daleko užitečnějšího. Škoda, že ti vyčůránkové a vyžírkové nejsou lidem čitelnější. Svět by byl daleko jednodušší, kdyby měli na čele napsáno - jsem chronický lhář, neschopný budižkničemu a věčný dlužník.

Elynor
29. března 2020 • 8:58

Když už bych si chtěla kupovat lásku, pořídím si gigola. To vyjde levněji a je to bez starostí. Kolik už bylo příběhů podobných tomu z článku, a pořád je to málo... někteří lidi se asi nikdy nepoučí.

Doporučujeme

Články odjinud