Helena Bedrnová představuje - GRAFITI

9. 10. 2006
Helena Bedrnová představuje - GRAFITI
V podzemních prostorách pražského Kongresového centra – Club Hany Bany se 4. října 2006 uskutečnila módní přehlídka Heleny Bedrnové. Návrhářka Helena Bedrnová zde ukázala nejnovější kolekce, které si připravila pro své zákaznice na letošní podzim a zimu. Helena Bedrnová na přehlídce také představila duo módních návrhářek – Zárubová & Mašindová, které se věnují především úpletová tvorbě. Módní show s názvem Grafiti provázel moderátor Jan Čenský. Modely Heleny Bedrnové předvedly Markéta Divišová, Agáta Hanychová, Radka Kocurová, Michaela Salačová a Lucie Váchová.

Helena Bedrnová na módní show Grafiti představila dvě rozdílné kolekce – Podzim - Zima 2006/07 a kolekci Evoluce 2007/08. Mezi hosty byla Klára Doležalová, Štěpánka Duchková, Hanka Kousalová, Petra Lesák a Zdeněk Podhůrský. Večer všechny hosty, upoutala odvážnost některých Heleniných modelů. Nebyl výjimkou ani transparentní materiál v černé barvě, nebo bílo-zlaté šaty korzetového střihu s dominantními spodničkami, dále stříbrošedý uplet, který byl lehce transparentní. Pohlazením pro oko byly hedvábné šaty ve fuchsiové barvě a avantgardní střih s balonovou zavinovací sukní a balonovými rukávy. Na závěr modelky předvedly zlaté, třpytivé „sluneční“ šaty ze zlatého brokátu s flitrovým vázacím živůtkem.

Modely z kolekce Podzim – Zima 2006/07 jsou už nyní běžně k dostání v obchodní síti značkových prodejen Heleny Bedrnové. Bylo předvedeno 30 modelů, které však tvoří jenom zlomek celé produkce. Kolekce Podzim - Zima 2006/07 vyniká kvalitními materiály jako je vlna, tvíd, flauš. Základ tvoří kostýmové variabilní kolekce, které jsou doplněny sportovními modely. Propojuje se tak klasický elegantní styl se stylem naturálním.Z barev převládají odstíny šedé, černé, smetanové, čokoládové, karamelové, ale také výrazné barvy jakými jsou červená nebo fialová. V letošní sezóně se v kolekcích často objevují kontrastní kombinace barev, nebo kontrastní prvky ručních a ozdobných štepů. Jsou to především kontrasty barev černá s bílou, červená s černou nebo smetanová s čokoládovou.

Kolekce Evoluce 2007/08 jsou vývojové kolekce nadčasových oděvních originálů. Prvky Slezan´s Collections byly laděny spíše do naturálního stylu. Důraz je u této kolekce kladen především na různost barev a kvalitu materiálů. Řada Blue Line se soustředí spíše na modrošedou barevnost, fantazijní tvíd a kostku v originálním pojetí. Důraz je dán i na originální střih a netradiční zpracování materiálu. Silver Line a Gold Line reprezentovaly současný trend módních třpytivých barev. Největší úspěch však sklidily modely z řady společenských šatů – Queen. Všechny přítomné okouzlily originální střihy, přiléhavá silueta, materiály zdůrazňující krásu ženského těla. Z modelů vyzařovala svůdnost inspirovaná opojením a vzrušujícími emocemi.

Helena Bedrnová je módní návrhářka, stylistka a imagemaker. Do povědomí širší veřejnosti se zapsala především díky pořadu České televize – Vypadáš skvěle, kde dva roky spolupracovala jako stylistka. Helena Bedrnová tvoří vývojové kolekce nadčasových oděvních originálů, které jsou základem pro sestavení kolekčních řad. Ty jsou pak prodávány v síti značkových obchodů po celé ČR. V jejích odchodech najdete zejména bussines módu ve sportovně-elegantním stylu, variabilní kolekce vzájemně kombinovatelných oděvních součástí, avantgardní kabáty, společenské šaty v přiléhavé siluetě a trendové topy, sukně a kalhoty.

Mezi klientelu Heleny Bedrnové patří také celá řada známých osobností. Přesto jsou její modely dostupné i pro širokou veřejnost. V současné době otevřela Helena Bedrnová již svůj osmnáctý obchod.

zdroj: 3p3 Consulting foto: Dáma.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jeden z kolegů, který vám nepřeje a stále se vám motá do cesty, skončí. Prostě se jeho společnosti zbavíte a budete mít konečně klid. Proto se teď zaměřte na odvedení dokonalých výsledků,…