Helena Vondráčková má jeden koncert za druhým

22. 12. 2010
Helena Vondráčková má jeden koncert za druhým
Helena Vondráčková (63) se už nemůže dočkat vánočních svátků. "Nevím, kde mi hlava stojí, mám jeden koncert za druhým. A tak se těším na klid a pohodu," řekla.

Zpěvačku jsme zastihli spolu s herečkou Simonou Stašovou (54) ve fitku, kde si pod dohledem známého odborníka a trenéra Víta Chaloupky dávaly do těla. Jen málokterý přístroj zůstal jejich aktivitou nedotčen.

Bez sportu a pohybu to prý nejde a život bez nich je nuda. Tělo se musí potýrat, aby vydrželo fyzickou i psychickou námahu.

"Hodně plavu, hraji tenis a doma jsem si zařídila malou posilovnu, takže denně cvičím," prozradila Vondráčková.

A bez pořádného protažení to nebude ani o svátcích, i když v poněkud menším rozsahu. Jak se Helena svěřila, těší se hlavně na procházky s manželem a se psem.

"Celý dům pak zaplní koledy, budu smažit kapra, dělat salát… Cukroví? Do jeho výroby se zrovna nehrnu. To není moje parketa, ale určitě nám ho někdo z příbuzných a známých ´nadělí´," vysvětlila se smíchem.

Po svátcích si dá kratší oraz. "Určitě sklouznu do bahna. A s chutí, mám to už odzkoušené, že je to balzám na tělo i duši. Chceme s Martinem vyrazit do lázní a trošku při masážích a léčebných kúrách relaxovat. Pěvecká sezóna je dlouhá, tak musím nabrat síly," dodala Helena Vondráčková.


ČTĚTE TAKÉ:
Podvazkový pás pro muže!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Planetární konstelace prozrazují, že nyní mohou vaše náhodné pohnutky vykrystalizovat v příjemnou osudovou záležitost. Touto dobou můžete být silně přitahováni k protějšku, který disponuje…

Nejčtenější články

Články odjinud