Helena Vondráčková: Má vlastní rádio, které hraje nonstop její hity!

19. 4. 2011
Helena Vondráčková: Má vlastní rádio, které hraje nonstop její hity!
Helena Vondráčková (63) spustila počátkem dubna nové internetové Rádio Vodopád. To hraje 24 hodin denně sedm dní v týdnu skladby z repertoáru zpěvačky a lze ho naladit z kteréhokoliv místa na světě.

Rádio Vodopád, které lze spustit z internetových stránek Vondráčkové (www.vondrackova.net), se zařadilo do velké internetové rodiny abradio.cz, kde má svou stanici i hudební skupina Olympic.

V této chvíli obsahuje databáze cca 640 Heleniných písniček. Mezi nimi i kompletní zahraniční alba zpěvačky, z nichž mnohá u nás nikdy nevyšla. Do budoucna se chystají pravidelné aktualizace, během nichž budou doplňovány písničky z dalších CD, LP a také SP i krátké mluvené bloky.

Na přípravě rádia se osobně podílí i Vondráčková. Osobně dohlíží na sestavování playlistů, zajišťuje převod analogových nahrávek z LP a SP desek a nahrála i několik startovních spotů.

Kromě toho koncem dubna zpěvačce vychází nové DVD "Já půjdu dál". Je sestaveno z archivních i současných vystoupení v televizích či filmech.

Helena chystá i nový koncertní repertoár. Poprvé ho představí v Recitálu 9. června v pražském Divadle Hybernia, kde již popáté oslaví narozeniny se svými příznivci.

Role hlavního gratulanta se ujme muzikálový zpěvák a herec Marian Vojtko.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Nutil mě hubnout, a pak si našel tlustou milenku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Co se týče vaší kariéry a financí, nedá se mluvit o tom, že byste měli v těchto dnech zaznamenat nějaký raketový vzestup. Naopak to vypadá spíše na tendenci k určité stagnaci. V klidu si…

Nejčtenější články

Články odjinud