Helena Vondráčková mluví sedmi jazyky, japonsky umí říct: Miluji tě

9. 9. 2012
Helena Vondráčková mluví sedmi jazyky, japonsky umí říct: Miluji tě
Helena Vondráčková (65) má talent na jazyky. Na svých vystoupeních v zahraničí vystupovala vždy i v tamní řeči. Když byla v roce 1972 měsíc a půl na turné v Japonsku, zazpívala jednu píseň v japonštině.

"Ale japonsky umím říct jen miluji tě," přiznala Helena Korzu, i když neprozradila, jestli tam tato slova také někomu pošeptala.

O tom, jak dobře hovoří cizími jazyky, vypovídá i nový cédéčkový trojkomplet Helena (nejen) o lásce, který nyní vyšel k jejím pětašedesátinám. A v něm jsou její hity nazpívané právě i ve všech možných jazycích.

"V tom je to trojcédéčko nové," říká Helena, která si své narozeniny pěkně užívá. V knize Každá trampota má svou mez se vyznala ze svého životního příběhu a nyní se připravuje na koncertní šňůru, jež vyvrcholí na Zlatou neděli v Lucerně. Helena prostě nestárne.

"Sportuji, pečuji o zahradu, o hausbót, plavu, vesluju a mám milujícího muže," směje se šťastná legenda české populární hudby.

ČTĚTE TAKÉ:
Špatná nálada svědčí našemu intelektu

ČTĚTE TAKÉ:
Sama spokojená aneb 3x single

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Bude se vám zdát, že se s oslavami teď v létě roztrhl pytel. Berte to s klidem. Ostatně nemusíte být všude. Vybírejte si z pozvánek jen ty, které pošlou lidé, jež jsou vám blízcí. Výjimku…

Nejčtenější články