Helena Vondráčková slaví 74: Díky čemu vypadá pořád tak mladě?

26. 6. 2021
I když je hvězdou skoro 60 let, přísně si střeží své soukromí a o jejím osobním životě je toho známo velmi málo. Jen to, že je podruhé vdaná a nemá děti. Helena Vondráčková stále vypadá báječně, ale jako jediný chirurgický zákrok na obličeji přiznává plastiku víček. Jak ji to sluší, přesvědčte se v galerii v úvodu článku.

Hvězdou díky tatínkovi

Poprvé se do podvědomí diváků zapsala jako vítězka soutěže Hledáme nové talenty v roce 1964. Bylo jí tehdy sedmnáct let a do soutěže ji přihlásil tatínek: „On byl tehdy na služební cestě v Praze a přivezl přihlášku. Já byla zděšená, protože jsem si říkala, jak já, holka z malého města, můžu zpívat v pražské Lucerně,“ vzpomíná Helena Vondráčková. Publikum a porotu zaujala nejen zpěvem a přirozeným projevem, ale i okouzlující tváří a dokonalou postavou.

„Helenu znám od jejích šestnácti let jako dívku od ‚Červené řeky‘, která se svou pílí systematicky vypracovávala k úspěchům, uměla si dobře vybrat repertoár, chodila na hodiny zpěvu a věděla, jak se v branži orientovat. Svým věrohodným a přirozeným způsobem si získala své posluchače u nás i ve světě, umí skvěle bavit své publikum,“ vychvaloval zpěvačku kdysi samotný mnohonásobný Zlatý slavík Karel Gott.

Jaký elixír mládí používá Helena Vondráčková? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Seznámení s milým protějškem vás zvedlo ze židle a samozřejmě mu řeknete, že se vám líbí. Zpočátku to mezi vámi nevypadá na žhavou známost, ale spíše na kamarádský vztah. Neklesejte na…