Helena Vondráčková: Starost o psa

18. 6. 2010
Helena Vondráčková: Starost o psa
Zpěvačka Helena Vondráčková (62) a její manžel Martin Michal (50) si nedávno pořídili hausbót na Slapské přehradě. Trochu ale zapomněli vyřešit spaní pro svou dvouletou fenku Elsu. Nyní se rozhodli vše napravit a koupili jí pelíšek i s gumovým prasátkem.

Na doporučení přátel se Helena vydala do specializované prodejny ve Vršovicích a vybrala Else nový pelech, vodítko, pamlsky a hračky.

"To je úplný ráj pro psy. Mohou si tu vybrat sami hračky z regálů, které se jim líbí. To je neuvěřitelné," divila se překvapeně zpěvačka.

Její fenka ale po obchodě neběhala. Je totiž způsobně vycvičená, a tak čekala, až jí panička povolí porozhlédnout se.
"Je vychovaná ze cvičáku. Na slovo poslouchá všechny klasické povely jako sedni, lehni, nebo jdi k noze," prozradila Helena.

Když vybrala pro Elsu obojek, vodítko a červeno-šedý pelech, kvůli kterému sem přišli, přinesla si Elsa ještě gumové prasátko, do kterého se na první pohled zamilovala. A k tomu samozřejmě i kupu pamlsků.
"Na hausbótu máme vše nové, tak ať má také vše, po čem touží, a neleze nám do našeho pelíšku," komentovala to zpěvačka s úsměvem.

A aby to manželovi nebylo líto, dostal něco i on. "Koupila jsem pro něj i pro sebe stylová psí trička," ukazovala všem.

Již za týden dostane Helena na oplátku od manžela dárky ke svým třiašedesátým narozeninám.


ČTĚTE TAKÉ:
Milenka Mareše vystrašila svou babičku!Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zajistěte pro sebe a své blízké lepší a příjemnější náladu. Úplně postačí, když se přestanete o všem dohadovat. Uvidíte, jak nastane doma pohoda. Také v práci ledy polevují, až tomu…

Nejčtenější články

Doporučujeme