Hemala bude na "stará kolena" hercem

27. 4. 2011
Hemala bude na "stará kolena" hercem
Bývalý televizní a rozhlasový hlasatel, dnešní moderátor Alexander Hemala (59), se dal na "stará kolena" na herectví. Za rok mu bude sice šedesát, ale jak říká, nikdy na nic není pozdě.

Zastihli jsme ho na první čtené zkoušce pilotního projektu Metropolitního léta hereckých osobností v Divadle Palace.

V připravované hře autora a režiséra Patrika Hartla Soukromý skandál, komedii o lásce v době finanční krize, která bude mít premiéru 19. 6., Hemala hraje - jak jinak - televizního hlasatele.

"Je pravda, že je to pro mne první herecká role. A tak jsem se hned zkušenějším kolegům na zkoušce omluvil, že nejsem herec, ale moderátor, a aby mne také tak alespoň zpočátku brali. Je to, holt, můj debut a snad jím má herecká kariéra neskončí," vysvětlil Hemala se smíchem.

Na jevišti bude tedy v podstatě hrát sám sebe, takže by mu role neměla dělat zvláštní problémy.

"To je fakt. Průpravu z České i Československé televize mám bohatou, ovšem divadlo je přeci jen trochu něco jiného. I když jsem netrpěl nikdy zvlášť velkou trémou, tentokrát mě asi nemine," svěřil se Hemala.

A lehké obavy jsou na místě. Spolu s ním totiž na prknech vystoupí takové osobnosti, jakými bezesporu jsou Eva Holubová, Kryštof Hádek či Maroš Kramár.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Příliš hubená nevěsta!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Bohužel nyní máte co do činění s nervózně prskajícím Marsem, který svou kvadraturou zadělává na stres a napětí. Spousta rozličných vjemů je pro vaši pokojnou duši zátěž, tudíž jednáte…

Nejčtenější články

Články odjinud