Herečka Naďa Konvalinková: Zažila dětský domov, šikanu i nenaplněnou lásku

30. 4. 2022
Vždycky usměvavá a optimisticky naložená. Tak známe herečku Naďu Konvalinkovou, která nedávno oslavila 71. narozeniny. Proč se chtěla stát soudkyní, jak hodnotí svá kila navíc a proč neklaplo manželství s úspěšným hercem?

Dětský domov se šikanou

Narodila se 18. dubna 1951 v Praze mladým rodičům, což se později ukázalo jako kámen úrazu. Nebo spíš manželství. Mamince bylo devatenáct, tatínkovi sedmadvacet. Naďa má ještě o tři roky mladší sestru Ljubu. Po deseti letech se rodina vinou neustálých hádek a rozbrojů rozpadla. Herečka později přiznala trauma, kdy byla svědkem brutálního fyzického napadení maminky otcem. Jako desetiletá ji musela odvézt do nemocnice, protože si myslela, že maminka zemře. Obě sestry skončily načas v dětském domově. Tam si obě vytrpěly šikanu, ale ani po roce pobytu bez rodičů je nečekalo nic dobrého. Byly svěřeny do péče babičky, otcovy matky. 

Proč je podle Nadi Konvalinkové důležité koukat na pohádky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Úplněk ve Štíru vám přinese dobrou náladu, a proto se proderete k úspěchu. Nemusíte pro to ani nic moc dělat. Stačí, když budete samy sebou a otevřete si cestu ke spokojenosti. Není radno…