Hilton, Kardashian, Penk: Které celebrity jsou slavné zbytečně?

16. 4. 2020
Nad tím, proč jsou některé celebrity slavné, občas zůstává rozum stát. Nemají žádný talent ani co nabídnout, přesto mají miliony fanoušků po celém světě a lidé je obdivují. Které celebrity jsou nejzbytečnější?

Kim Kardashian

Také si vedle jména Kim Kardashian představíte především pozadí nepřehlédnutelných rozměrů? Protože přesně to je jakási vizitka této „profesionální celebrity“. Kim Kardashian se narodila do bohaté rodiny a v dětství jí slávu zajišťovalo kamarádství s další zbohatlickou dcerkou Paris Hilton. V dospělosti jí pak popularitu přinesla především uniklá nahrávka sexu s bývalým partnerem, jenž ji dostala na přední stránky bulváru a způsobila, že jí televizní stanice E! nabídla vlastní reality show. Ta mapovala život její rodiny a stala se jedním z nejstupidnějších pořadů vůbec. Slávu si nakonec Kim Kardashian pojistila tím, že se vdala za známého rappera Kanye Westa. Jelikož ani ten moc rozumu nepobral, hodí se k sobě dokonale.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že nejste lovci kariéry, ale pyšníte se dobrými schopnosti. Nespokojenost v pracovní oblasti nabývá na síle. Uvidíte, co vám nový měsíc přinese a poté začnete svou situaci…