Profesionální celebrita Kim Kardashian Profimedia

Profesionální celebrita Kim Kardashian Profimedia

Vyretušovaná Kim Kardashian Profimedia
Kim Kardashian s manželem Kanye Westem Profimedia
Rozmazlená celebritka Paris Hilton Profimedia
Paris Hilton je dědičkou hotelového impéria Profimedia
18
Fotogalerie

Hilton, Kardashian, Penk: Které celebrity jsou slavné zbytečně?

Nad tím, proč jsou některé celebrity slavné, občas zůstává rozum stát. Nemají žádný talent ani co nabídnout, přesto mají miliony fanoušků po celém světě a lidé je obdivují. Které celebrity jsou nejzbytečnější?

Kim Kardashian

Také si vedle jména Kim Kardashian představíte především pozadí nepřehlédnutelných rozměrů? Protože přesně to je jakási vizitka této „profesionální celebrity“. Kim Kardashian se narodila do bohaté rodiny a v dětství jí slávu zajišťovalo kamarádství s další zbohatlickou dcerkou Paris Hilton. V dospělosti jí pak popularitu přinesla především uniklá nahrávka sexu s bývalým partnerem, jenž ji dostala na přední stránky bulváru a způsobila, že jí televizní stanice E! nabídla vlastní reality show. Ta mapovala život její rodiny a stala se jedním z nejstupidnějších pořadů vůbec. Slávu si nakonec Kim Kardashian pojistila tím, že se vdala za známého rappera Kanye Westa. Jelikož ani ten moc rozumu nepobral, hodí se k sobě dokonale.

Pokračování 2 / 6

Paris Hilton

Dědička hotelového impéria Hilton Paris měla na růžích ustláno už od narození. Kdyby nechtěla, nemusela celý život hnout ani prstem, Paris však chtěla být slavná nejen jako dědička sítě hotelů. A jelikož stejně jako její kamarádka z dětství Kim Kardashian neměla talent na nic a nedokázala světu nic nabídnout, šla ve šlépějích „profesionální celebrity“. Stejně jako u Kim spatřila světlo světa sexuální nahrávka, kde si Paris užívá se svým bývalým partnerem Rickem Salomonem. Následovala reality show A Simple Life, načež se Paris snažila prorazit jako herečka i zpěvačka, v obou případech však postrádala talent. Bulvární plátky tak plnila především svými vztahovými a opileckými eskapádami a fotkami s dalšími „slavnými“ celebritami jako třeba Britney Spears nebo Lindsay Lohan, ke které se také ještě dostaneme.

Pokračování 3 / 6

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan začala svou kariéru už jako dětská herečka a docela se jí dařilo i později v nejrůznějších romantických komediích. Brzy ale začala před herectvím dávat přednost večírkům ve společnosti kamarádek typu Paris Hilton, a tak brzy byla vidět víc než ve filmu před soudem za nejrůznější alkoholové a drogové eskapády, a dokonce za krádeže. Její bouřlivý život ji několikrát dostal i do vězení, odkud se vždy vykoupila na kauci, absolvovala i pobyty v léčebnách, odkud pro změnu utekla. Poté, co si urovnala život a dala se dohromady, se po ní slehla zem. V poslední době se však proslýchá, že si nic ze svého minulého života neodpírá, a tak je dost možné, že opět začne plnit přední stránky bulváru.

Pokračování 4 / 6

Amanda Bynes

Stejně jako u Lindsay Lohan to i u Amandy Bynes vypadalo, že má před sebou slibnou hereckou kariéru. Oscar z toho sice nekoukal, ale v romantických filmech pro teenagery se jí velmi dařilo, byla krásná a oblíbená. Jako mnoho dalších se ale nedokázala vyrovnat se slávou a hledala řešení v drogách a alkoholu. Divoký životní styl navíc zřejmě u herečky spustil psychickou poruchu, která vedla k tomu, že několikrát skončila v psychiatrické léčebně. Jednou se totiž Amanda Bynes například chtěla podpálit i se svým psem, podruhé tvrdila, že má v hlavě voperovaný čip, který ji nutí lhát. O comeback se sice pokusila, ale v Hollywoodu má pravděpodobně dveře zavřené jednou provždy. Její život se tak z velké části odehrává na sociálních sítích, kde fanoušky zásobuje podivnými poselstvími svědčícími o tom, že s duševním zdravím na tom stále asi nebude úplně v pořádku.

Pokračování 5 / 6

Dominika Mesarošová

Ano, i v České republice máme celebrity, které místo na výsluní získaly z neznámého důvodu nebo se na něm bůhví proč už léta zbytečně drží. Takový případ je například Dominika Mesarošová. Ta si jméno získala jakožto milenka bývalého šéfa Miss ČR Jana Moťovského. Nově nabytou slávu se rozhodla pořádně vyždímat a pak nafotila erotické fotky, nechala si udělat obří silikony, přifouknout rty a vydržovat se od bohatých starších pánů, jelikož z vlastní kariéry peníze netekly. Před několika lety nakonec zakotvila v náručí podnikatele Martina z Hodonína, s nímž si pořídila syna Eliána a odstěhovala se do Brna.

Pokračování 6 / 6

Michal Penk

Také muzikant a zpěvák Michal Penk si mohl užívat hvězdnou kariéru. Vždyť to byl on, kdo stál u založení legendární kapely Lucie! V roce 1986 sice skupinu opustil, dařilo se mu ale i tak, psal písně pro Ivetu Bartošovou, bodoval se svým hitem O bláznech, natočil desku Rachot s Terezou Pergnerovou. Celou dobu ale bojoval s tím, že kvůli svému vzhledu je brán především jako idol dívek a žen, ne jako dobrý muzikant. Do jeho života se pomalu začaly vkrádat drogy, zejména pervitin, s nímž bojuje dodnes. O comeback už se pokusil tolikrát, že se to snad ani nedá spočítat, vždy ale na poslední chvíli vycouval. V roce 2014 vystoupil na vzpomínkovém koncertě Lucie, jeho výkon ale byl natolik tragický, že ho kapela raději odstavila od mikrofonu.

Doporučujeme

Články odjinud