Hit letošní zimy: Kotníkové šněrovací boty! 40 modelů, s kterými nepochybíte

21. 11. 2018
Letošní módní trendy nám celkem hrají do not. Mezi botami je trendem kotníčková šněrovací obuv, která má hned dvě výhody: Je pohodlná a navíc vás zahřeje. Jaké kotníčkové boty byste měla mít ve svém botníku?

Černé kotníkové boty s cvoky i bez

Nejvděčnější jsou samozřejmě černé kotníčkové boty. Pokud vám přijdou trochu fádní, zaměřte se na ty, které jsou ozdobené výšivkou, přezkami nebo cvoky, případně zvolte lakované. Jestli si vyberete ty s kožíškem uvnitř, nebo bez něj, záleží jen na tom, jak moc chcete mít nohy v teple.

Vybírat můžete mezi mohutnými motorkářskými botami, kanadami i odlehčenými verzemi, které jsou momentálně nejoblíbenější. Chcete-li trochu zaexperimentovat, nezůstávejte jen u černé barvy. In je také šedá, hnědá nebo vínová barva, ty nejodvážnější pak mohou obout kostkovaný model.

K čemu je kombinovat? 

A k čemu kotníčkové šněrovací boty nosit? To je jednoduché! Hodí se totiž naprosto ke všemu. Ať už je oblečete ke krátké, midi nebo maxi sukni, nemůžete šlápnout vedle. Hodí se i k džínám a za módní ikonu budete ve chvíli, obujete-li je ke kratším či ohrnutým džínám, kde vyniknou v plné kráse.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes vstupuje Venuše do vašeho znamení a odvrací tak katastrofu odehrávající se ve vztazích. Samozřejmě, že se hned neusmíříte s partnerem, ani rázem nepotkáte spřízněnou duši! Ale celkově…

Nejčtenější články

Doporučujeme