Hlaste se do soutěže Big Brother – vítěz získá 10 miliónů korun!

2. 6. 2005
Hlaste se do soutěže Big Brother – vítěz získá 10 miliónů korun!
Již nyní se mohou začít hlásit soutěžící do nejpopulárnější a nejsledovanější reality show všech dob Big Brother, kterou přináší televize Nova. Česká republika bude již 33. zemí, která ji uvede. Deset dobrovolníků v ní bude žít v luxusní vile sto dní pod dohledem kamer a na výherce této televizní události čeká kromě hvězdné kariéry i úžasných 10 miliónů korun.

Od pondělí 30. května přijímá televize Nova přihlášky zájemců o účast v nejslavnější a nejsledovanější reality show všech dob Big Brother. Více informací a přihlašovací formulář bude k dispozici na stránkách www.nova.cz., kde bude možné se on-line přihlásit nebo si formulář stáhnout a zaslat na adresu TV Nova. Muži a ženy, jimž je více než 18 let, chtějí zažít neopakovatelné a vyhrát závratnou sumu, mohou začít vyplňovat. Ti, kdo nemají přístup k internetu nebo dávají přednost tradičním médiím, mohou volat na informační linku Big Brother s číslem 255 744 255 nebo najdou přihlášku od čtvrtka 2. června do soboty 4. června ve vybraných tištěných médiích. Deset zájemců, kteří projdou úspěšně castingem, čeká nejen sto dnů neopakovatelných zážitků a hvězdná kariéra, ale na nejúspěšnějšího z nich hlavně výhra 10 miliónů korun.

O reality show Big Brother Princip pořadu je pro diváky snadno pochopitelný a současně velmi atraktivní. Do speciální „vily“ se nastěhuje na 100 dnů 10 účastníků, kteří usilují o získání cílové prémie. Jsou to obyčejní lidé – ovšem umístění do neobyčejné situace.

Vila je totiž naplněna kamerami a mikrofony, aby diváci mohli prožívat všechno společně s účastníky celé show. Ti jsou odříznuti od okolního světa, nemají žádný styk s okolním světem. K dispozici nemají ani televizi, ani rádio či přehrávače hudby, ale ani noviny, knihy nebo psací potřeby. Všichni musejí spolu nejen žít, vařit, uklízet a provádět různé další domácí práce, ale i plnit různé úkoly. Důležitou roli hraje tzv. zpovědní místnost, která slouží pro komunikaci „Velkého bratra“ s jednotlivými účastníky, aniž by je mohl někdo z ostatních slyšet. Součástí vily je také zahrada s malou zahrádkou na pěstování zeleniny.

Hlavním principem reality show je vyřazování účastníků ze hry, neboť jen ten nejlepší získává finanční výhru - 10 milionů korun. V lichém týdnu se účastníci navzájem nominují na vyřazení (za nepřítomnosti ostatních ve zpovědní místnosti). Ze dvou účastníků s nejvyšším počtem nominací pak vyberou televizní diváci v následujícím týdnu prostřednictvím hlasování na základě svých sympatií či antipatií jednoho, který musí vilu opustit. V závěru, kdy ve vile zůstávají pouze tři účastníci, rozhodují diváci hlasováním o vítězi. Vítězný účastník s nejvyšším počtem hlasů získává finanční výhru - 10 milionů korun.

Diváci u obrazovek budou mít možnost sledovat sestřih toho nejzajímavějšího, co se mezi účastníky reality show za den odehrálo, vždy pětkrát týdně v podvečer. Kromě toho bude dvakrát týdně v prime time vysílána živá show. V nočních hodinách pak budou moci diváci shlédnout sestřih těch nejkontroverznějších scén, které nemohou být vysílány před 22:00 hodinou.

zdroj: TV Nova

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O spolehlivosti byste mohli kdekoho poučit. To už ví i nadřízený, který je s vaší prací velice spokojený. Na konci týdne si vysloužíte pochvalu a tím pádem i přilepšení k výplatě. Jen…

Nejčtenější články

Doporučujeme