Hlasujte pro nejlepší tvář města

25. 4. 2007
Hlasujte pro nejlepší tvář města
Přípravy finálového večera prvního ročníku soutěže o titul Tvář města právě v těchto dnech vrcholí. Organizátoři dolaďují poslední úpravy a finalistky docvičují poslední krůčky choreografie.

Přesně 26. dubna od 19:30 začne na Velkém sále královéhradeckého Adalbertina VELKÉ FINÁLE prvního ročníku soutěže Tvář města českých královen, která probíhá pod záštitou náměstka primátora města Hradce Králové pana Ing. Martina Soukupa a je věnována na podporu léčby leukémie a jiných závažných onemocnění krve, Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

Finalistky pro Nadaci v měsíci březnu nafotily kalendář, který bude při finálovém večeru pokřtěn a slavnostně předán zástupci Nadace. Fotografem kalendáře je mladý a talentovaný fotograf Radek Čapek.

Během večera se nám představí 11 sympatických finalistek , na které čekají tři finálové disciplíny: rozhovor, volná disciplína a přehlídka historických šatů. Kromě finalistek na nás čeká vystoupení Sámera Issy, Adama Valáška a módní show společnosti DEECOM z Hradce Králové.

Čestným hostem večera, který zasedne zároveň i v porotě bude český hudební skladatel a dirigent, tvůrce hudby k filmu Goyovy přízraky a držitel Českého lva Varhan Orchestrovič Bauer.

Přijďte se podívat, která z 11 dívek získá titul a zároveň tím i Vy podpoříte Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Infocentru – Gočárova třída. Srdečně Vás zvou organizátorky akce Petra Hurdálková a Monika Fejglová.

Hlasujte pro svou Tvář města českých královen


1. Dagmar Hlavatá

2. Monika Benešová

3. Adéla Dušková

4. Miroslava Zrzavecká

5. Šárka Fejglová

6. Iveta Pilařová

7. Klára Koutníková

8. Adéla Vratislavová

9. Markéta Rýznarová

10. Simona Vachová

11. Martina Smetanová

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ode dneška začíná mezi kolegy panovat rivalita. Vás se to zatím moc netýká, ale nejste s jejich chováním spokojeni. Jak se vydat po stopách úspěchu, když přicházejí hádky? Obrňte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme