Hledá se Maminka roku 2020! Nejste to náhodou vy? O tohle se soutěží

20. 3. 2020
Hledá se Maminka roku 2020! Nejste to náhodou vy? O tohle se soutěží
I když je teď život v mnoha ohledech jiný než obvykle, některé věci zůstávají. Třeba soutěž Maminka roku, jejíž další ročník startuje v těchto dnech. Znáte ve svém okolí maminku, která by mohla na titul aspirovat? Myslíte, že byste si tento titul zasloužila vy sama? Přihlaste se a můžete vyhrát ceny v celkové hodnotě 800 000 Kč.

Časopis Maminka a jeho webová verze Maminka.cz vyhlašují  již 3. ročník soutěže plné dojemných, silných i inspirativních příběhů. Některé věci se dělat nemohou, ale některé ano. Některé dokonce se dělat musí nadále v míře mnohem větší než obvykle – starat se celé dny o děti včetně školáků, pomáhat seniorům s nákupy, myslet na to, jak uchránit naši rodinu před nákazou koronavirem. 

I tady se ukáže, jak skvělé jsou mnohé z vás – i proto je nyní vyhlášen další ročník soutěže Maminka roku – všechny potřebné informace najdete na webu soutěže ZDE

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích: kromě celkové vítězky se hledá Maminka blogerka, Maminka hrdinka a Maminka podnikatelka. 

Zvažujete přihlášku? Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2020 můžete on line do 27. dubna 2020 TADY

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Evropský den Slunce oslavíte, jak se patří. Doma vás nyní nikdo nepodporuje, proto hledáte útěchu u přátel a známých. Míříte správným směrem, protože vás kamarádi přivítají s otevřenou…

Nejčtenější články

Doporučujeme