Hledá se Maminka roku! Nejste to právě vy?

23. 5. 2018
Hledá se Maminka roku! Nejste to právě vy?
Soutěž Maminka roku o skvělé ceny v hodnotě sedm set tisíc korun stále běží! Přihlásit se můžete nejen vy, ale i vaše dcera či snacha. Půjdete do toho?

Ve třech kategoriích se můžete přihlásit do soutěže Maminka roku – máte na to ještě do konce května! Hledáme maminky hrdinky, blogerky a podnikatelky. Nejste právě vy ta, která může vyhrát některou z cen?

Které mámy jsou největší hrdinky? Skoro se nám chce napsat, že přece každá. Ale přeci jen jsou maminky, které své hrdinství prožívají každý den. Takové, které se starají o někoho postiženého, které překonaly nějakou ztrátu, které třeba samy bojují s těžkou nemoci. Hrdinky jsou určitě i ty, které se starají o víc jak tři děti, které opustil partner, které se dostaly do těžké sociální situace. Kdo je podle vás maminka hrdinka?

Přihlaste sama sebe nebo nominujte někoho ze svého okolí. Maminku, o které víte, že si zaslouží ocenění, a které hodnotné ceny udělají radost a využije je. Těšíme se na vaše nominace. Přihlašujte se ZDE.

Možná nejste hrdinka, ale máte úplně boží blog nebo firmu? Tak se taky přihlaste. Pojďte nám ho představit, udělat ho ještě úspěšnější a vyhrát hromadu cen. Přihlaste se Maminky roku! Vítězka získá exkluzivní spolupráci s naším webem maminka.cz.

Nejspíš to znáte, těhotenství a mateřství přináší spoustu nejrůznějších podnětů. A ty tvořivější maminky začnou sepisovat zkušenosti, pocity, chtějí diskutovat a nadnášejí témata. Odtud už je to jen kousek k tomu, aby si založily blog. A ten dřív či později začne mít návštěvnost. Protože blogy frčí a mateřských zkušenosti není nikdy dost. Zkuste štěstí. Nejde tu vůbec o počet followerů, ale o atraktivnost blogu a témat. Rádi zábavné maminky blogerky poznáme!

Pochlubte se svým podnikáním

Stejně jako jsme zvědavé na maminky podnikatelky! Těch přibývá, možná proto, že firmy stále ještě nejsou vstřícné s půl úvazky či flexibilní pracovní dobou. Není divu, že spousta žen s malými dětmi volí jako přivýdělek vlastní podnikání.

Některým dokonce mateřství ukázalo díru na trhu. Hlavně ty manuálně zručné se daly na výrobu nejrůznějších a nejvychytralejších věcí pro miminka a batolata. Znáte někoho takového? Nebo máte stejnou zkušenost? Pojďte si v rámci soutěže Maminka roku zpropagovat svůj byznys. Vítězka kromě hodnotných cen získá i inzertní prostor a jak správné podnikatelky vědí, to je marketingově důležitý tah!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Zůstaňte nohama pevně na zemi a nic si nedomýšlejte. Určitě se vám podaří dokázat skvělé věci, ale musíte se obrnit před stresem. Díky méně povinností se budete cítit skvěle a dokážete i…